Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek van már gyereke és a...

Akinek van már gyereke és a másodikat várja ki miből vett ujjat és mi az ami használt de tökéletes állapotú és abbol nem vesz ujjat : kellékre gondolok, cumis üveg, mellszívó ilyenek?

Figyelt kérdés
2012. dec. 21. 11:31
 1/7 anonim ***** válasza:
66%

Kiságy jó lesz, de új matracot veszek bele!

Pelenkázó is megvan, de veszek rá egy új pelenkázó szivacsot. Gusztustalan sárga foltos a matrac, meg a pelenkázó feltét is! Az állásban lett ilyen, 4 éves a nagy lányom.

A babakocsink rózsaszín narancs, ha fiú lesz a második, akkor egy új huzatot kell vennem a babakocsi sport részére a rószaszín helyett, a mózes türkiz, a hordozó terrakotta

Ha fiú, komplett ruhatár kell neki.


Kiskád, lázmérő, textil pelenkák megvannak.

Cumisüvegek, cumik kellenek, játszó cumi, elektromos mellszívót veszek, a kézit elajándékoztam, de én utáltam...

Baby hintát elraktam, etetőszéket is, járóka is megvan. Szoptatós párnám is megvan. Baby csörgők, játékok is el vannak rakva.


Ami kell, matrac, pelekázó felét, mellszívó, cumisüveket, cumi.


Ruha akkor ha fiú lesz.

2012. dec. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%

Én újakat nem vettem a meglévőkből.

Pelenkázó feltét az első után tönkrement, vettem egy cumisüveget, mellszívó ilyenek, a megvannak, és szeretted akkor nem kell új.

Én pluszba vettem egy pár dolgot, ami az elsőnél kimaradt, pl. mikrós sterilizáló, ilyesmi.

2012. dec. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Cumit, cumisüveget, rágókákat vettünk újat. Szóval amit a szájába vesz, de ezek lehet, hogy az én hülyeségeim :) Babakocsit, kiságyat, légzésfigyelőt stb. természetesen nem. A ruhák is megvoltak, szinte pont két év van közöttük,két fiam van, így azok jók voltak. Csak ha valamit nem "lehetett" otthagyni akkor vettem meg.
2012. dec. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi teljes új szobabbútort vettünk, mert elsö lányomé olyan kompltt hogy 0-12 éves korig használható. àgyat átalakítottuk, így azt is használja, pelenkázót is átalakítottuk, az most komód.

ìgy új ágy, új pelenkázó, új szekrény, új polc, új matrac minden új.


Cumisüvegekre vettem új cumikat,és ennyi.


pár új mosható pelenka.


és egy szett új ruha amiben haza hoztam, mert azt elraktuk mindegyik gyerektöl emlékbe.


ennyi. összes ruha régi. járóka, pihenöszék, játékok, zenélök mind mind a régiek. Babakocsi is régi. na arra vettünk testvérfellépöt.

2012. dec. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
minden gyönyörű állapotban van és uni színekben. amit mindenképpen vennünk kell, kisruhák, ha fiú lesz és természetesen a közvetlen testtel érintkező dolgok, mint pl cumisüveg, cumi. ja meg pelenka. de ezen kívül semmi nem kell hála az égnek. remélem kisfiú lesz ;-)
2012. dec. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Golan Trevize ***** válasza:
22%
Én vennék ujjat, használtat is meg újat is, csak nem tudom, hol lehet kapni, pedig lenne miből.
2012. dec. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én csak cumisüveget, cumit veszek majd újonnan. Persze előre nem, csak ha kelleni fog. Ja meg, ha fiú lesz, akkor kellenek ruhák, mert csak lányos ruháink vannak,
2012. dec. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!