Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kézzel tágitottak valakit a...

Kézzel tágitottak valakit a szülése alatt?

Figyelt kérdés
Ez mikor és miért történt ,mert állitólag brutál .

2012. dec. 21. 18:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen,nagyon brutál volt,azt hittem ott maradok.Nem tágultam,azért csinálta a doki hogy majd így hátha.De amúgy akkor nem tudtam hogy mit csinál,csak azt hogy megvizsgál,és iszonyatosan fájt.Nem járt sikerrel,császár lett a vége 18 órával a magzatvíz elfolyása után.
2012. dec. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Menyi idő után tette ?

Szólt ,hogy mi fog történni ?

Ez melyik kórházban volt ?

Én nagyon kihagynám eddig egyszer sem csinálták pedig nem tágulok valami gyorsan ... most utoljára fogok babázni nem szeretném ezt asz "élményt " magaménak tudni .

2012. dec. 21. 18:27
 3/11 A kérdező kommentje:
Inditott szülés volt ?
2012. dec. 21. 18:28
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt, kétszer is. Azt hittem, menten leugrok az ágyról. A másodiknál már könyörögtem a dokinak, hogy hagyja abba. Az volt a legfájdalmasabb az egészben.
2012. dec. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom biztosra mondani, hogy nekem az volt -e amit csináltak, de én túlhordtam a lányomat 9 nappal. Ugye jártam magzatvízvizsgálatra 2 naponta és ott nem egyszer történt, hogy az éppen rendelő orvos olyan szinten megpiszkálta a méhszájamat, hogy sírva jöttem ki ... :( Az egyik még meg is jegyezte, hogy nyugodjak meg, Ő csak segíteni szeretne. (gondolom ezt arra értette, hátha ettől majd beindul magától a szülés, de nem indult) Én úgy vélem ezt senkinek sem szabadna megengednie, nagyon brutális, kínzó de legfőképp FELESLEGES orvosi "eljárás". Ha jönni akar az a baba meg fog indulni, de nem ettől! Ha meg nem akar jönni, akkor tágíthatnak kézzel amennyit csak akarnak, nem fog jönni ...
2012. dec. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Ez sztem is igy van.

Tudom nem várhatnak a végtelenségig de az ilyen brutál eljárások miatt nem szeretnének az anyukák szülni menni ...a legtöbb esetben . Nekem nem csinálták de újabban ezt hallom mindenhonnan na meg az oxit ..

Nem szeretném !

2012. dec. 21. 21:46
 7/11 anonim ***** válasza:
55%
Nekem is rásegített a doki a szülés végén én kértem rá mert már alig kaptam levegőt.nem mondanám h annyira fájt.jobban fájtak a fájások...:S nem kellemes de tényleg nagy segítség szerintem.
2012. dec. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is csinàlta a doki, de nem szólt előtte. Csillagokat làttam, azt hittem, megpusztulok. Én véreztem is utàna. Ràadàsul nem segített, tovàbbra sem tàgultam. A baràtnőmnek meséltem el vizsgàlat utàna és ő mondta, hogy tuti kézzel tàgítàs volt.
2012. dec. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Tehát akkor fájás közben nem fáj annyira és ha csak úgy "natúr " csinálják akkor pedig nagyon fáj? ://
2012. dec. 21. 23:59
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia! 3 éve szültem a kisfiamat,2.gyermek.Mivel a magzatvíz elfolyt(40+6)és fájásgyengeségem volt oxitocinnal próbáltak segíteni.Sajnos ez sem hozott semmi javulást és tágulni sem tágultam eléggé ezért nekem is volt részem a kézi tágításban.Nekem 5x próbálta a doki.Volt,hogy fájás alatt ás volt ,hogy simán.Bevallom őszintén a poklot jártam!A végén császároztak mert a majdnem 5 kilós babám sehogy sem boldogult én pedig nem tudtam kellően"segíteni".
2012. dec. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!