Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhességetek alatt hányszor...

A terhességetek alatt hányszor volt szülése a dokitoknak?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok. Hányszor mondta le a magánrendelését szülés miatt?
2011. szept. 2. 09:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Egyszer mondta le, de nem tudom miért. Előtte nap hívtak fel, hogy egyeztessünk más időpontot.
2011. szept. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Egyszer lemondta, egyszer pedig a kórházban tartotta meg, és néha felment az osztályra a vajúdó nőhöz.
2011. szept. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszi! Az enyém már harmadszorra!

Csak azért furcsállom,mert volt olyan is,hogy az időpontom előtt szólt kb. 10 perccel, pedig régebben még ő mondta,hogy onnantól kezdve,hogy szólnak neki még általában van pár óra mire be kell érnie!

2011. szept. 2. 10:04
 4/12 anonim ***** válasza:

Hát vannak esetek, amikor nincsenek órák...

Én egyről tudok, a 18. heti kötelező uh-t úgy időzítettem, hogy ő legyen bent, én lettem volna az első aznap, másfél óra után jött egy másik doki, kiderült az enyém szülni van.

2011. szept. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszi!

Igen, biztos van ilyen eset, de nem hiszem,hogy háromszor is kb. 20 hét alatt! És tényleg úgy,hogy szinte utolsó pillanatban szólnak!

Barátnőm is járt így a dokijával, de őt még simán meg tudta vizsgálni!

2011. szept. 2. 10:13
 6/12 Disi ***** válasza:
Olyan szerencsém volt, hogy egyszer sem. Mikor a 6 hetes kontrollra mentünk akkor elhívták egy császárra de egy óra alatt megjárta (az enyémet is megcsinálta 20 perc alatt). Ez sajnos benne van a pakliban. Én is elvártam volna hogy ugorjon ha valami bajom van.
2011. szept. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Figyi, tudom, h a te időd is drága, magánrendelésen meg pláne:), de ha belegondolsz, a terhesség alatti vizsgálat (akármelyik, UH, manuális vizsg, megbeszélés, beszélgetés, stb.) ráér. 1 óra múlva, holnap ugyanolyan jó lesz. Na a szülés nem ilyen. Ha szülünk, akkor szülünk, nem lehet visszatartani....

Ha majd a szülőszobán leszel, rájössz, ha dokid nem jön veled szülni, mert magánrendel, hogy melyik a fontosabb.

Most talán kellemetlen, de van fontossági sorrend.

Jó szülést!

2011. szept. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Persze! Csak nyilván ha 5 időpontból 3-at lemond úgy,hogy utána egy darabig nem tud fogadni,akkor nekem az már kicsit húzós!
2011. szept. 2. 10:31
 9/12 anonim ***** válasza:
És azt adta indoknak, hogy szülni megy? Lehet más dolga volt. bár akkor meg bunkóság ennyivel lemondani.
2011. szept. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
De ha a te szülésedhez fog magánrendelésről odarohanni,azért nem küldöd vissza ugye, hogy előbb fejezze csak be doktor úr a maszek rendelését, és elleszek addig maga nélkül, a terhes kismama már háromszor volt kénytelen nélkülözni magát, inkább odamenjen először? Vagy így teszel majd? Ha igen, akkor bocs
2011. szept. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!