Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A harmadik babámmal vagyok...

A harmadik babámmal vagyok terhes, de mostanában egyre jobban foglalkoztat az öngyilkosság. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nincs segítségem. Egyre többet gondolok rá. Megőrjít a folytonos pénzhiány, a kicsi lakás.

Arról nem kérek kioktatást, hogy minek szültem a gyerekeket.


2012. dec. 22. 11:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Az alkoholizmus is betegség. Apám alkoholista, tudom milyen gyerekként alkoholista mellett felnőni, de azt is tudom, hogy milyen, ha nincs más lehetőség. Viszont anyu nélkül szörnyű lett volna. Ő volt a mentsvárunk.
2012. dec. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
91%

Miért nem fordulhatnál családsegítökhöz??

Bizony ök azért vannak hogy segítsenek és segítenek is.


Tudod te az a típus vagy aki csak sajnálkozni tud. nem is hiába gondolkodsz az öngyilkosságon mert már a fejedben lejátszódott hogy akkor mindenki téged fog sajnálni, hogy szegény rozika... pedig nem így fog lenni. ha öngyilkos leszel akkor mindenki azt mondja hogy az a lelketlen nö aki képes volt gyermekeit itthagyni és egy életre idegroncsá tenni öket.


A mostani helyzeted ellen legalább egy kicsit tudnál tenni. elöször is eldöntöd mit is szeretnél az életben. felnevelni gyerekeidet, és megszabadulni a piálós férjedtöl. ehhez el kell hagynod, és fel kell nevelned a gyerekekt. bemész a családsegítökhöz és mindent elmesélsz nekik, elmondod mik a terveid és hogy ebben kérsz segítséget. majd mikor 1 éves lesz a legkisebb is elmész dolgozni és keresel egy kis pénzt amiböl legalább az alap dolgaitokat megtudod szerezni.

2012. dec. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
13%
Sajnálak nagyon :( =( fordulj orvoshoz,pszihologushoz. ne legyél öngyilkos,mert babának is baja lesz
2012. dec. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó!Hát nagyon bölcs dolgot írtál le! :/
2012. dec. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
72%

Tudod, én is a saját bőrömön tanultam meg ezt az egy mondatot, remélem, neked is segíteni fog:


Ha gödörben vagyok, akkor is kimászok, ha saját magamnak kell a hajamnál fogva kirángatni magam.


Értem, hogy el vagy keseredve, nem látsz kiutat - természetes, hiszen most csak azt látod, amiben most vagy. Az ember normális módon fél az ismeretlentől.

Hidd el, el kell indulni, akármi lesz, és majd ha már "úton" vagy, akkor fogod meglátni, milyen helyes döntés volt, és jó irányba tartasz. Ne félj segítséget kérni! Valóban vannak olyan szervezetek, akiknek ez a dolga, mindent meg fognak tenni, hogy tudjanak segíteni, de csak akkor, ha látják rajtad, hogy elhatároztad magad. Célt neked kell találnod, elérni tudnak segíteni.

2012. dec. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!