Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák akik kislányt vártok,...

Kismamák akik kislányt vártok, megerősítenétek, hogy nekem is lányom van (fotó alapján)?

Figyelt kérdés

Már feltettem a kérdést hogy lány vagy fiú, és a fiús kismamák arra tippelnek, hogy kislányunk lesz. A dokitól a 17+ 0 hétben kaptam ezt a fotót:


[link]


Engem az a középső csík bezavart, nem lehet az kuki??? Vagy csak a csiklója lenne még nagy?

Aki jártas a témában, kérem segítsen. Köszönöm!



2012. dec. 22. 16:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem kislány, mert a zacsit is jobban kellene látni meg a kukit is.
2012. dec. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
58%
a zacsi a 28.héten száll le, multkor mondta a dokim. amúgy nekem is lánykának tűnik, de még a dokik is sokszor tévednek, pláne ilyen korán.
2012. dec. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

köszi nektek, akkor reménykedhetünk, hogy 2 fiú után egy kislányunk születik? :) A doki lányra tippel, de még januárban visszatérünk rá, azt mondta..

Megy a like nektek :)

2012. dec. 22. 17:16
 4/12 anonim ***** válasza:

Nekünk a két fiú után a 3. lány lett, hasonló UH képpel. A doki is lányra tippelt, de mindig elmondta, csak a fiú a biztos, a lányból még bármi lehet. Úgyhogy én is lánynak vélem, remélem sikerül nektek is a kislány!

Jó egészséget mindkettőtöknek!

2012. dec. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
oh, de jó! Köszi szépen! Bárcsak igazad lenne! Én is nagyon örülnék egy kislánynak. :) Nektek is sok boldogságot kívánok, gratulálok a gyerekekhez! :)
2012. dec. 22. 17:38
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
3 lányom van, én határozottan kislánynak látom, enyémeknek is ilyen volt az uh kép :)
2012. dec. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Határozottan mondhatom kislány!!!!
2012. dec. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

ohh, utolsó két válaszoló. KÖSZÖNÖM! Akkor megnyugszom, hogy kislány mégis. Én eddig csak a fiúkat láttam UH-on és már nem emlékeztem pontosan, hogy 17 hetesen milyen volt. De ha ti tutira mondjátok, akkor elhiszem. A doki is bíztatott, de azt mondta hogy térjünk vissza rá még januárban...ezért is bizonytalanodtam el. De most már elhiszem, hogy teljesült az álmunk, születni fog egy kicsi lányunk. :)

Mennek a like-ok, köszönöm!

2012. dec. 22. 18:58
 9/12 anonim ***** válasza:

szerintem is kislány az én lányomnak is így nézett ki 1 héttel később csinálták az uh-t és 100% h lány :D szóval az a véleményem h megmutatta a lányosságát szépen :)

30hkm

2012. dec. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Sziasztok, köszi még egyszer mindenkinek! Ma voltam dokinál a 22 hetes UH-on, és 100% hogy KISLÁNY :))
2013. jan. 24. 11:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!