Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8-9 hetes kismamák, hogy...

8-9 hetes kismamák, hogy érzitek magatokat?

Figyelt kérdés
Voltatok már orvosnál? Milyen tüneteitek vannak? Meséljetek!
2012. dec. 23. 13:59
 1/5 anonim ***** válasza:

7-8 hetes terhes vagyok jöhetek? :)

Én hányingerrel küzdök rendesen. Viszont hányni nem hányok. Nem kívánom az ételt csak a gyrost de az minden mennyiségben jöhetne. Bármikor bármennyi. :)

Viszont amikor eszek nem esik jól. Ma is még csak kétszer ettem és azt is csak kényszerből, mert tudom, hogy ennem kell.

Ja és két napja a husis ételeket kívánom.

Orvosnál voltam 5 hetesen. Szép petezsákot látott a doktornőm. :)

Te hogy vagy? Voltál már orvosnál?

2012. dec. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia! Nahát ez a kívánósság nálam is így van, rengeteg kaját megkívánok, de maga az evés szinte mindig kínszenvedés, igazából semmi nem esik jól..Én mondjuk a húsokat egyáltalán nem kívánom, inkább a kenyeret, kiflit, lisztes dolgokat (valószínűleg azért, mert a terhességem előtt évekig nem ettem ilyeneket).

6,5 hetesen voltam uh-n, ott már láttam a bébit és a szívhangot is meghallgathattam, mesés élmény volt, a következő uh viszont csak január 24-én lesz, nem tudom hogy fogok kibírni addig még 1 teljes hónapot :( Te mikor mész legközelebb?

2012. dec. 23. 19:06
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Első válaszoló vagyok. 7én. Mert még nagyon picike volt a kis manóm.

Neked első baba lesz? Nálunk a második

Van egy két éves nagylányom.

Családotok tudja? Mi most fogjuk közölni a jó hírt. :)

2012. dec. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nálunk első baba lesz, a nagyszülők már tudják, de a nagy bejelentés még várat magára a tágabb családi/baráti körben, megvárjuk a 12. hetet, de lehet még később mondjuk el:)

Kellemes ünnepeket kívánok!

2012. dec. 23. 20:13
 5/5 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én is 7-8 hetes vagyok, és nekem is nagyon nehezen megy a kajálás, azért csipegetek, mert ha üres a gyomrom, akkor is rosszul vagyok. Minden szagtól émelygek, nagyon gáz! Én majdnem 2 hete voltam dokinál, akkor petezsákot láttak csak, csütürtökön megyek újra, már nagyon várom!

Ja, és 6. baba. :-)

Kitartás Nektek is!

2012. dec. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!