Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki tud ajánlani Kerepestar...

Valaki tud ajánlani Kerepestarcsán jó szülész-nőgyógyász orvost?

Figyelt kérdés
2009. aug. 24. 10:17
 1/10 anonim ***** válasza:

Ez nem lesz segítség, de le szeretném írni Neked, hogy én az ügyeletesnél fogok szülni...és inkább alapítványi szobára fogom költeni a pénzt, hogy nyugiban legyünk a picivel, már ha éppen lesz szabad szoba!

Sokszor egy jól kifogott ügyeletes doki jobban ellát, mint akit fogadtál. Én így jártam az első szülésemnél, ezért írom. Szerencsére nálunk a körzeti doki tökéletesen ellát.

2009. aug. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szia! Az a probléma, hogy én nem ehhez a kórházhoz tartozom, ezért sajna fogadni kell ott dokit, hogy abban a kórházban szülhessek! Én is jókat hallottam az ügyeletes dokikról, legszívesebben csak szülésznőt fogadnék, mert ők vannak ott velünk!
2009. aug. 24. 12:44
 3/10 anonim ***** válasza:

Igen, a szülésznők kedvesek állítólag. 1én vagy 15én menj el a szülés felkészítőre 15 órára és érdeklődj.

Nézd meg a honlapjukat, [link]

Ott mindent megtalálsz.

Remélem elsején eljutok oda, elvileg látogatni lehet a szülőszobákat, ha szabadok.

2009. aug. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Sziasztok kismamák!

Én is ott fogok szülni és nekem sincsen választott orvosom!

Rábízom magam egy ügyeletes dokira:)

2009. aug. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Aki tud még írjon, mert érdekel a téma!

Köszi a linket! Már nézegettem! Minden hónap 1-én és 15-én van ilyen felkészítő tanfolyam?

2009. aug. 26. 10:35
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia.Én sem ehhez a kórházhoz tartozom,nekem van ott fogadott orvosom Dr Umátum Józsefhez járok.Hatvanban van magánrendelése.Ha érdekel szivesen megadom a számát.
2009. aug. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Minden hónap második keddjén, de ott vannak a dátumok a honlapon és pontosan az is, hogy miről fog szólni az "összejövetel".

Most 1én jó lesz, mert ha összejön, lehet nézni szülőszobát is, bár már láttam éppen eleget, de ebben a kórházban még nem, és lehet beszélni szülésznőkkel is. Ha valamelyikük nagyon szimpi, megkérem, hogy ha ráér akkortájt, kísérje végig a dolgot, vagyis felfogadom vagy mi....erre jó a dolog. A dokik nem izgatnak, alig van ott, és vajúdás közben úgyis az vizsgál, aki éppen bent van. A saját dokidat általában a vége fele látod csak, óriási tisztelet a kivételnek!!!

2009. aug. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mikorra vagytok kiírva? MI okt. 7 körülre...
2009. aug. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én november 15-re vagyok kiírva:)

Már nagyon várjuk!

2009. aug. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszi a válaszokat!

Hát én csak december 2-re! De eddig minden doki aki megvizsgált azt mondta, hogy hamarabb meg lesz! Még 4 dimenziós ultrahangon is azt mondták! Már mi is nagyon várjuk! Kicsi fiunk lesz!

2009. aug. 27. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!