Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Eszméletlen mozgékony ma a...

Eszméletlen mozgékony ma a babám, másnak is?

Figyelt kérdés
ma mióta felkeltem szinte meg sem áll odabent!sokszor már attól félek,hogy kirúgja a magzatburkot...sokszor mocorog odalent is úgy,hogy szinte majd bepisilek,mert már olyan kellemetlen...40.hetemet kezdem!
2012. dec. 25. 13:03
 1/6 anonim ***** válasza:
szia igen az en kicsim se all le:) 21hetesek vagyunk
2012. dec. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az én picikém is nagyon aktív ma.Tegnap kicsit lustább volt,de ma...le sem áll.Rugdos,mocorog,fészkelődik,kidugja a kis lábát.Már fájdalmakat okoz,ha a bordáimat rugja. De nem bánom így tudom,hogy jól érzi magát. :)

Boldog karácsonyt!!


37+2 hkm

2012. dec. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor kössétek fel a gatyátokat :-)

Az én Fiam is nagyon aktív volt bent, pláne szeles időben!

Ebből lett egy szeles időben irgalmatlanul hasfájós, ordítós újszülött, majd egy kis hiperaktív, örökmozgó fiúcska, aki a szélre "kissé" idegesen reagál :-)

2012. dec. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Bocs, itt 3.

Lehet, hogy félreértettem, mert itt nálunk (Anglia) nagyon fúj a szél, és eleve úgy írtam, mintha Ti is a szélre fognátok a babamocorgást :-)

Bocs, ha Magyarországon szélcsendes az idő!

2012. dec. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Talán így mozogják le a sok finom karácsonyi kaját:D
2012. dec. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem ugyan már 3 éve kibújt a pocaklakóm, de ma ô is iszonyúan pörgött. Amúgy is iszonyúan ficánka, de ma túltett sajátmagán is.

Boldog babavárást mindenkinek!

2012. dec. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!