Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pocakos kismamik! Nálatok is...

Pocakos kismamik! Nálatok is MA meg vannak kergülve a babáitok? Bocsi a kifejezésért, de annyit mozog a pocimban a kisfiam, hogy eszméletlen!

Figyelt kérdés
Első kisbabámnál nem volt ilyen, ma valami brutális:)Biztosan az időt érzi!
2012. febr. 3. 15:48
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja, és a 31.hétben vagyok!
2012. febr. 3. 15:48
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 34 hetes vagyok. Az enyém eddig sem volt lusta. De már az éjszaka is alig hagyott aludni. De napközben is nagyon nyüzsis. Csak ki ne bujjon ebbe a hidegbe még!
2012. febr. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Enyém sem volt lusta, de ma dupla annyit mozog!
2012. febr. 3. 16:07
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
En 36 hetes vagyok, de ma alig ereztem a mozgasat. Amugy is napkozben eleg csendes, inkabb este szokott beindulni.En nem erzek valtozast, de remelem meg vagy 2 hetig legalabb bent marad a kicsikem.
2012. febr. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

34hetes vagyok, nekem is alapból sokat mozog a babó, de ma különösképp be van indulva, már reggel sem hagyott aludni! :)Sajnos keményedik rendesen a pocim, és leszakad a derekam, remélem nem lesz gond!!! De tuti az időjárás az oka! :)

2012. febr. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igen, én is hajnali fél 4-kor keltem, mert keltett a babókám:)Meg sokszor úgy kifeszíti magát, hogy már majdnem hogy fáj is!

majdcsak egy picit megnyugszanak:)

2012. febr. 3. 18:25
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia 36.hetes vagyok,amúgy is nagyon eleven de ma olyan fájásokat produkált kb 2 órán keresztül 5-10 perces fájások.Nagyon megijedtem.Olyan erős méhösszehúzódások azt hittem megszülök.Azt mondják amikor ilyen erős front van,jön a hó rengetegen megszülnek.Jó babavárást!! :)
2012. febr. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Már nekem is fáj egyes helyen , ahol kinyomja magát.
2012. febr. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!