Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mekkora a korkulonbseg gerekei...

Mekkora a korkulonbseg gerekeid kozott?

Figyelt kérdés
A kislanyom 3 eves 8 honapos, a kisfian 1 eves 2 honapos, s ugy nez ki jon a kisbaba, van akinek ekkora korkulonbseg, hogy birjatok?
2012. dec. 26. 03:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem egy fiam van, de nem szeretnénk nagy különbséget. Most 9 hónapos. Ne aggódj, meg fogod oldani! Gratulálok!
2012. dec. 26. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1 perc:) Összehasonlítási alapom nincs, hogy eggyel milyen
2012. dec. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 gizike88 válasza:
Nekem van egy lányom egy fiam és 14 hónap van köztük és nagyon boldog vagyok hogy igy sikerült pedig a másodikat nem terveztük mert fogi melet lett meg.és nagyon el vannak semi gondom nincs velük mint mikor egyedül voltak.
2012. dec. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
22 hónap lesz a korkülönbség. Kicsit félek tőle, mert a férjem nem nagyon tud majd segíteni. Tapasztalatot megosztani veled még nem tudok.
2012. dec. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1-2. között 19 hónap

2-3. között 2 év

3-4.között 20 hónap

4-5. között 16 hónap

5-6. között kb. 21 hónap lesz.

Nagyon jó a kis korkülönbség, nálunk a 2 év már olyan soknak tűnik! A 16-20 hónap szerintem ideális, hamar egybe nőnek! Gratulálok hozzájuk!

2012. dec. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!