Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől van hogy a hasam alja...

Mitől van hogy a hasam alja gyakran fáj? Ez természetes, vagy aggódjak? 16 hetes kismama vagyok.

Figyelt kérdés
2012. dec. 26. 10:04
 1/3 anonim ***** válasza:
szia, nekem is sokat fájt azokban a hetekben, volt hogy kifejezetten görcsösnek éreztem, azt mondják, hogy ilyenkor nyúlnak ott a méhet tartó szalagok, hogy elférjen majd a baba, azt mondta a védőnőm, ha nincs vérzés és nem folyamatosan tartó erős görcsökről van szó, akkor nem kell aggódni, szedsz magnéziumot? én korábban magne b6-ot szedtem, először napi 2*2-őt - orvosi utasításra, mivel sokat fájt a hasam, ezért kérdeztem az orvost, mondta, hogy nyugodtan szedjek 3*2-őt, ha fáj, mostanában már szerencsére nem érzem sokszor, áttértem a béres magne b6-ra, abból napi egyet kell bevenni, persze, ha ez és egy kis pihenés nem segít, irány az orvos! 19+1 hkm :)
2012. dec. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Menj el orvoshoz, nézze meg nincs-e gondd!

Egyik terhességemnél sem fájt a hasam!

Az más ha keményedik a hasad, és más ha fáj, megint más ha a méhed fáj, vagy csak két oldalt lent.

2012. dec. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kérdeztem a dokit, ő magnezium citritet írt ki, napi 3szor 2-t.
2012. dec. 27. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!