Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 héttől lehet málnalevél...

34 héttől lehet málnalevél teát inni? Gyors és könnyebb szülésért? Vagy tudtok még ajánlani valamilyen készitményt amitöl majd jobban tágulok és nem kell tulhordástol tartanom?

Figyelt kérdés
2012. dec. 26. 18:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Málnalevél teát csak a 36. héttől szabad inni. Mindenkinek másképp reagál a szervezete a gyógynövényekre, tuti recept nincs. Lehet, hogy ha semmit nem csinálsz akkor is időben születik és az is lehet, hogy bármit csinálsz akkor is túlhordod. :-) Én ittam 36. héttől mindkét terhességemnél, mindkettőt túlhordtam. Az elsőnél a 40. héttől már napi 1 litert, akkor 5 nap alatt kitágultam fájás nélkül, így indították. Viszont "könnyen" szültem. 4 óra alatt meg lett a baba. Másodjára sajna fertőzésveszély miatt császároztak, de akkor sem volt jele, hogy magától indult volna. Hogy a tea miatt sikerült-e először olyan gyorsan tágulni nem tudom.

Könnyű és gyors szülést kívánok!!! :)

2012. dec. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!