Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elevit után pattanás és...

Elevit után pattanás és gyulladások?

Figyelt kérdés
Sziasztok, én szedtem az elevitet három hónapig, most csak folsavat kb. egy hónapja. A kettő között kb. egy hónapig semmit sem szedtem. Nem vagyok terhes, csak szeretném. Az elevit abbahagyása után tele lettem pattanásokkal, fájnak és gyulladtak..ez lehet ettől? Nem volt jellemző, régen akkor volt, amikor abbahagytam a fogamzásgátlót. Ha valaki találkozott már ilyennel, akkor ez meddig tarthat...vagy lehet most vmi vitaminhiánytól? Köszi a segítséget! Az elevittől egyébként híztam és megnőtt a mellem is. Most ilyen szempontból újra a régi vagyok.
2012. dec. 27. 11:26
 1/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Valaki? Senki? Ezek szerint ez nem lehet az Elevit miatt?

Köszönöm!

2012. dec. 30. 21:52
 2/5 anonim ***** válasza:
Hallottam már ilyesmit. Én most a Gravidát hagytam abba és tiszta pattanás vagyok. Szerintem lehet...
2013. jan. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én 4 napra hagytam abba és hasmenésem lett... Nem tudom, ha végleg abbahagyom, mi lesz. :) Egyébként én is híztam tőle. :)
2013. jan. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia én terhesség előtt a terhesség alatt is végig és a szoptatáa alatt is szedtem...nekem bevált nem volt tőle bajom nem hiztam babám átlagos sulyal született 3060 gr 56 cm...ja mikor abba hagytam sem volt semmi..De lehet valami vitamin hiányod van ....probálj ki valami vitamint.
2013. jan. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! A lényeg, ha már ketten vagyunk, akkor lehetséges, hogy ettől van. Lehet, hogy megkérdezem a dokimat, hogy vitaminhiány okozhatja-e.


Köszi és mindenkinek szép napot!

Aki pedig várja a pozitívat, annak hajrá :)))

2013. jan. 2. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!