Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Túlsúlyos kismamának ajánlatos...

Túlsúlyos kismamának ajánlatos terhes vitamint szednie? És ha igen akkor melyiket? Az orvos azt mondta hogy ha akarok szedjek ha nem akkor ne! Kicsit tanácstalan vagyok! Mikor kell elkezdeni ha szednék? Mos vagyok 7hetes terhes!

Figyelt kérdés
2012. dec. 27. 17:54
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Bocsánat:mos=most
2012. dec. 27. 17:56
 2/19 anonim ***** válasza:
81%

Bocsi, de hány cm és kg vagy?

A terhesvitamin nagyon fontos, függetlenül az anya súlyától. Főleg a folsav.

2012. dec. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem a vitaminnak nincs semmi köze az anya súlyához.

Én femibiont szedek. Én sem vagyok vékony egyébként. Minnél előbb elkezded, annál jobb.

2012. dec. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
81%

nem a túlsúlytól függ h szedsz e vitamint


szerintem nyugodtan ha nem tudsz úgy táplálkozni ahogy kell


a terhes vitamin pont a terhesség előtt és az elején fontos de nyugodtan lehet szedni alatta és a szoptatás elején is

2012. dec. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
75%

Szia!

Én túlsúlyos vagyok, de nekem a doki azt mondta, hogy mindenféleképpen szedjem. Nekem a Gravidát ajánlotta, mert elvileg a magyar nők igényeire van kifejlesztve. Én onnantól szedem, ahogy pozitívat teszteltem.

Én most vagyok 6+5 hetes terhes.

2012. dec. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
76%

Igen, szedem túlsúlyosak is!

Nem a vitamintól hízol, hanem az ételtől!!!

2012. dec. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kedves 17:47-es hány kiló vagy?(persze ha megkérdezhetem)Én kb. 105 hát igen, nagyon sok tudom én is!Eddig 40kg fogytam!És fogyókúra alatt estem teherbe.Igazából ezzel sem tudom mit csináljak!Olyan nagyon parázom mindentől!
2012. dec. 27. 18:03
 8/19 anonim ***** válasza:
82 kg-al lettem terhes. Végig szedtem magzatvédő vitamint, sőt már a terhesség előtt 3 hónappal. Én Ladeevitet szedtem. Szülés után 83 kg-al mentem haza a kórházból.
2012. dec. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

89kg-osan lettem terhes,a dokim végig ajánlotta hogy szedjem a vitamint. Azt rám bízta hogy mit. Gravidát szedtem onnantól kezdve hogy pozi lett a teszt,és még szülés után 2hónapig.

Nem a vitamintól leszel kövér!!!

2012. dec. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Szeritem mindenképpen szedj és kezd el minél hamarabb. Ha most fogytál 40 kilót eléggé ki lehet merülve a szervezeted. A baba el fog venni mindent, de neked is kell a vitamin.
2012. dec. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!