Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Missed ab utan "ujraindul" a...

Missed ab utan "ujraindul" a ciklus?

Figyelt kérdés

Oktoberben menstrualtam utoljara rendszertelen volt a fogamzasgatlo abbahagyasa utan. Novemberben pozit teszteltem.

Most ugy nez ki missed ab. lesz belole. :(((


A mutet utan a ciklus "ujraindul"? Mivel ugye x hetig nincs peteeres/levalas a mutettel van "levalas"... Ra kb 4 hetre kell megjonnie rendesen?


2012. dec. 28. 11:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Elméletben igen, gyakorlatban valószínűleg több hónap, mire újra beáll rendszeresre.
2012. dec. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az jo lesz mert nekem eddig se volt rendszeres es kapasbol ossze is jott a baba. Koszi a valaszt!
2012. dec. 28. 11:21
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha eddig sem volt rendszeres, akkor lehet, hogy sajnos ezután sem lesz az. Sajnos vannak, akiknek soha nem teljesen rendszeres.
2012. dec. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És ha már "tiszta lap" van akkor nem lehet valamivel segíteni a megfelelő rendszer beállását? Valami természetes módszer? Mert a türelmi idő után újra szeretnénk babával próbálkozni.
2012. dec. 28. 14:00
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tudok semmi okos választ adni. Orvos nem tud segíteni? Talán többet ért hozzá, mint mi :)
2012. dec. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 B.Nikol ***** válasza:
Pont ugyanígy voltam én is! Október utolsó mensi, november pozi teszt, aztán dec. 25-én vetélés! Azt mondták, hogy 1 hónapig semmi, utána első mensi megvárása és lehet probálkozni ismét, én kapok gyógyszert ami segít, hogy a következő ne menjen el olyan könnyen, bár nekem már van egy 2,5 éves kisfiam! Sok sikert! Én remélem, hogy 4 hét múlva megjön!
2013. jan. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Túl vagyok a műtéten, nekem egyáltalán nem indult be a vetélés magától, a műtét utáni ébredésig nem volt egy csepp vérem se, nem is fájt semmi. Most ugye még a műtét miatt vérzik de remélem így a terhesség meg a történtek miatt észbekap a szervezetem és megjön időre. A gyógyszer abbahagyása után 34, 46 (gyógyszerrel), majd 33 napra, negyedszerre már nem jött meg. Azóta eltelt újabb 2 hónap hormon nélkül, remélem most már beállunk valahogy 30 körülre.


Még egyszer köszi mindenkinek!

2013. jan. 4. 07:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!