Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ovu teszt pozitiv 28-ik...

Szeretnenk kérdése:

Ovu teszt pozitiv 28-ik napban? Hogy lehetseges?

Figyelt kérdés
Valahol olvastam hogy lehet hasznalni mint josteszt... szerintetek? Ma vagyok a 28-ik napban a ciklusomban mar 3 honapja probalkozunk tegnap este kivancsisagbol csinaltam egy ovu tesztet este es halvanyan de pozitiv lett, ma reggel elso vizeletbol is csinaltam es ujbol pozitiv lett. Van kis maszatolasom, barnazasom, szurkal hasam is de amugy nem erzem hogy megjonne.(ami nem a ciklusomra jellemzo,28 nap + - 1-2 nap)

2012. dec. 19. 17:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Gyakori, hogy valamennyi LH szintet kimutat az ovuteszt, nem igazán van jelentősége. Ha nem jön meg 1-2 nap múlva, akkor terhestesztet csinálj.
2012. dec. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt, azert meg csinaltam eggyet es ott mindket csik eros piros , sokkal erosebb mint az utobbi 2. Minden esetre nem elem bele magam , varok par napot aztan csinalok egy terhessegit!!
2012. dec. 19. 23:23
 3/7 anonim ***** válasza:
szia a jos tesztet reggel kell csinálnide sokat be csapott már!én a helyedben menszi elött 1-2nappal inkább terhes tesztel tesztelnék!
2012. dec. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mindegy milyen erős a 2. csík, akkor sem megbízható jóstesztként. Inkább hcg-vel tesztelj.
2012. dec. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom ha tudjatok hogy milyen erzes hogy nem jon meg es varsz es varsz de ma reggel ujbol josteszteltem, mert tul gyava vagyok egy igazi terhesegi teszthez meg...es eros ket csik, tegnap reggel is ket csik volt csak halvanyabb,most erosebb... koszonom a valaszokat , kicsit foldre hoztatok :)
2012. dec. 20. 09:57
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem akartalak megbántani, csak tényleg annyira megbízhatatlan ez a jóstesztelős dolog, és azért akaratlanul is beleéli magát az ember, hogy hátha azért van ott a csík. Aztán ha mégsem, akkor meg csak nagyobb a csalódás. Szóval ne vedd készpénznek amit mutat. Az jó jel, hogy erősödött, de biztosat majd csak a terhesteszt fog mutatni. Drukkolok!
2012. dec. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem bantottal meg!! Ilyenkor az embernek szuksege van picit visszaszallnia a foldre. Koszonom a valaszokat es a drukkolast hetvegen ha nem jon meg akkor tesztelek!
2012. dec. 20. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!