Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vetélés utáni terhességnél...

Vetélés utáni terhességnél hogy vészeltétek át az első trimesztert?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet magadra erőltetni a nyugalmat, amikor mindig attól rettegsz, hogy újra megtörténik? Ha kicsit kevésbé fáj a mellem, máris pánikba esem, a vécén is mindig félve nézem meg a papírt, miután megtöröltem magam... és még alig múltam 5 hetes, nagyon lassan múlik az idő :( Van valami tuti nyugtató módszer?? Lehet hogy egy kis együttérzés is segítene :)

2012. dec. 28. 11:38
 1/4 nittababy ***** válasza:
Evvel én is így voltam!!Próbáltam nem rá gondolni de sajnos akkor is eszembe jutott!!sajnos evvel az érzéssel nem lehet mit tenni jön ha akarod ha nem!!de én szedtem a terhesség elejétől Magne B6ott az egy kicsit nyugtató hatású!!jó egészséget!!pihenj nagyon nagyon sokat és igyál nagyon sok folyadékot!!
2012. dec. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én 24 hetesen "vetéltem" el. azért tettem idézőjelbe a vetélést, mert magyarul megmondva megszültem a halott kisbabámat. és azóta még a terhesség gondolatától is írtózok. minden hónapban azon parázok, hogy nehogy terhes legyek. minden hónapban csinálok terhességi tesztet, pedig szedek fogamzás gátlót, de nem vagyok nyugodtan. már 4 éve volt, mégis minden napomat megszürkíti ez a dolog. úgy gondolom, én sohasem lennék már képes teherbe esni. nem tudom elmondani azt a félelmet amit érzek, vagy amit érzenék...


te neked gondlom 12. hét előtt volt a vetélésed, szóval az úgy "másabb". tudom lelkileg mit érzel, de ne koncentrálj erre, felejtsd el a múltat, ha tudod. gondlom terveztétek a kisbabát, szóval örülj neki, és ha belevágtatok, akkor gondolom készen álltál rá lelkileg. pihenj, sétálj sokat, menj a friss levegőre, egyél finomakat, és foglald le magad :) minden rendben lesz, sok boldogságot :)

2012. dec. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
En eddig ketszer veteltem,es most ujra terhes vagyok!Es igen,nekem is vannak borus pillanataim,de ezt a terhesseget alapbol masabbnak erzem mint az elozoek voltak,es sokkal jobb ezaltal a kozerzetem is.Bar 2 napja nagyon megijedtunk mert vercseppet eszleltem a wc papiron(azt mindig nezem...) es teljesen letargiaba estunk es en mondtam hogy en ezt mar nem birom,nem akarok tobbet terhes lenni,de elmentunk a korhazba,es ott dobogott a szive!Es minden normalis!Azota ha van valami kinom csak arra gondolok hogy mar dobog a szive! <3 6+5 napos kismama :)
2012. dec. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én egyszerűen eldöntöttem, hogy nem stresszelem magam tovább. Nagyon korai vetélésem volt és mindenen stresszeltem, kész idegbeteg voltam. Valahogy megértettem magammal, hogy a stresszel csak árthatok a babának, neadjisten még egy vetélést előidézek. Ezért eldöntöttem, hogy nem törődöm ezzel. Persze azért mindig néztem a WC-n, nem-e vérzek, de végig nyugodt tudtam maradni.

Illetve beszélj az érzéseidről, a pároddal, édesanyáddal, bárkivel, biztosan segít az is.

21hkm

2012. dec. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!