Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33-34 hetes kismamák! Mennyit...

33-34 hetes kismamák! Mennyit híztatok eddig? Hogy vagytok?

Figyelt kérdés

2012. dec. 28. 18:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Köszi Larina , és én is jól vagyok :-) 13 kg :-).

34hkm

2012. dec. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy válaszoltál. :) Örülök, hogy jól vagytok, szép nevet választottatok a kislányotoknak!
2012. dec. 28. 18:48
 3/7 anonim ***** válasza:
34 hetes vagyok most, és 15kg-nál tartok.. Jó lenne ha ennyi maradna, de valószínűleg még jön fel rám néhány kilo. Főleg, hogy pihennem kell minél többet a II-III-as stádiumú placentameszesedésem miatt.. :( De ezt leszámítva, minden rendben! :)
2012. dec. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
34.hétben vagyok. 12 kg-t hiztam eddig. Megvagyok, de azért már a csillagokat is lehoznám az égről, hogy eljöjjön a szülés napja :D
2012. dec. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Habár én még csak 24 hetes vagyok de +6 kilónál járok viszont a titekhez képest szerintem ez tök jó vagyis ne hogy félreértsetek szóval hogy mire annyi idős leszek mint ti akkora én is leszek ennyi plusszal és ez nem olyan nagy gáz,ugye?:)
2012. dec. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Én, hogy tudjak válaszolni a kérdésre, lemértem magam, és konkrétan megijedtem. +12 kg. 10-én még csak +6 volt, nagy büszkeségemre. Kíváncsi lennék, ebből mennyi a víz, mert annyira vizesedek, hogy már a térdem is úgy be van dagadva, hogy nem ismerek a saját lábaimra. Mintha legalább 150 kg lennék.


Sajnos nekem is feküdnöm kell egy mióma miatt szeptember óta, de elég nehezem alszom, mert már szinte mindenhogy kényelmetlen. De ez van. :-) Tudtuk, mire vállalkozunk, nem? :-))


33hkm

2012. dec. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! 34 hetes vagyok, 53 kg-val kezdtem a terhességet, jelenleg 67 kg vagyok. Víz is van már rajtam, de egyenlőre elenyésző mennyiség. Alvás, pihenés problémás, főleg, hogy már van 2 örökmozgó rosszcsontom. Remélem még vagy 2 hetet egyben leszünk.
2012. dec. 29. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!