Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha 2 petezsákom volt az uh-n...

Ha 2 petezsákom volt az uh-n akkor az azt jelenti, hogy kétpetéjű ikreim lesznek? Vagy ez nem ettől függ?

Figyelt kérdés
2009. aug. 25. 12:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Tudtommal egypetéjű ikrek is lehetnek külön petezsákban.
2009. aug. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hat szerintem ha ket kulon petezsak van akkor az ketpeteju ikreket jelent mivel az egypeteju ikreknel pedig egy petezsakban osztodnak az sejtek ket fele .ugyhogy jol gondolod ket petezsak ket embriot jelent.
2009. aug. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy nem attól függ, hanem hogy két méhlepény van-e.

Nekem is két petezsák volt, de nem tudta a doki előre megmondani, hogy egy, vagy kétpetéjűek.

A tesómnak se. (Ott is ikrek :-))

De most elbizonytalanodtam....

2009. aug. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

2 petezsák 2 baba ez tuti!!!!!!!!

egy petéjü iker az egy db petezsákban osztoidik ketté, és ott is nevelkedik.. ha 2 petezsák van az két petéjü baba ez tuti

nővérke

2009. aug. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Így van, ahogy a "nővérke" leírta. A neten sok információt lehet találni ikrekkel kapcsolatban, általában mindenhol azzal kezdik. hogy mi az egyptéjű és a kétpetéjű iker fogalma. Tuti, hogy kétpetéjű ikreid lesznek!

Gratulálok!!!:)


35hetes pocis

2009. aug. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
a képpetéjű babák legtöbb esetben egy fiu és egy lány?
2009. aug. 26. 22:22
 7/8 anonim ***** válasza:

teljesen változo...lehet mindkét lány vag mindkét fiu, bvagy egy ilyen egy olyan..

egy ismerösömnek 3-as ikrei vannak, abbol 2 egypetéjüek lányok, a 3. bab a külön állo, de ö is lány:)

2009. aug. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálam és nővéremnél is kétpetéjű ikrek vannak, mndkét esetben egyneműek, mindannyian fiúk. Ismeretségi körben csak egy esetben kétneműek (azaz 1 fiú, 1 lány). Úgy látom, hogy az a ritkább eset.
2009. aug. 28. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!