Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit kívánsz/kívántál és...

Mit kívánsz/kívántál és milyen nemű lesz a gyermeked vagy milyen nemű lett?

Figyelt kérdés
Tudom, nem mérvadó. Valaki édeset kíván és lány valaki meg fiút szül, csak kíváncsi vagyok!

2012. dec. 29. 19:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Én sok gyümölcsöt kívántam, és rengeteg édességet! De tényleg rengeteget! Meg mindent amibe cukor van. Szerencsére már elmúlt a kívánósság. Kislány lesz :)
2012. dec. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
2. babámat várom. Az első 3-4 hónapban egyiknél se tudtam ránézni az édességre, mindkettőnél inkább a kenyeret, péksütit, narancsot, savanyú káposztát kívántam, de ez inkább a reggeli rosszullétek miatt volt. Kb. a 18-20. héttől viszont a kislányommal csoki függő lettem és folyton sütiket (főleg a krémest) ettem volna. Most viszont inkább az emberes, zsíros kaják csúsznak (sültkolbász, fűszeres húsok, zsíros kenyér és szalonna...). :-) Most kisfiút várunk. Én sem hiszem, hogy lenne összefüggés, de azért érdekes! :-)
2012. dec. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Én inkább ha lehet választani az édeskés ételeket eszem meg! De nem mondanám hogy csak édeset eszek. De pl. az édeskés borsó főzelék, mandarin,szilvás gombóc. Ha lehet húsokat nem eszek!!!!!Azoktól undorodom. Nem tudjuk a nemét, 12 hetes leszek nemsokára, de én úgy érzem kislány lesz!

2012. dec. 30. 12:07
 14/17 anonim ***** válasza:

Első terhességemnél a sósat és a fűszeres kajákat imádtam, rengeteg savanyú uborkát ettem. Fiam született.

Másodiknál mindenevő voltam. Sósat, savanyút ettem, lekváros kenyeret, és rengeteg édességet. Fiam született.

Harmadiknál nem bírtam enni sósat és fűszereset, tömérdek csokit, édességet ettem. És ő is kisfiú lett.

2012. dec. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
szia.nekem kisfiam van de nálam nem volt ilyen a terhesség alatt hogy édeset sósat vagy csípőset kívántam volna.ugyan azokat a dolgokat ettem mint a terhesség előtt
2012. dec. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2012. dec. 31. 18:42
 17/17 anonim ***** válasza:
Terhesség elején uborkát, mustárt, pörkölteket. Második felébe édességet. Lány lett. :)
2013. jan. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!