Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan és mikor jelentsem be...

Hogyan és mikor jelentsem be a Főnökömnek, hogy babát várok? Milyen szavakat használjak? Hány hetesen és hogyan mondtátok el?

Figyelt kérdés
5 hetes vagyok, és valamikor el kéne mondanom Neki, de nagyon izgulok, hogy hogyan mondjam el. Utána szeretném a kollégáknak is, de hogyan egyesével, vagy hívjam össze őket egy helyre és úgy? Ti hogyan csináltátok ezeket? Köszönöm előre is!
2012. dec. 30. 19:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Minél előbb jelentsd be mivel csak a bejelentés pillanatától vagy védet.

Mielőtt elmondod reggel írj egy e-mailt is neki, hogy bizonyítékod is legyen. Milyen szavakkal? Ezt pontosan nem értem simán elmondod aztán kész, oké talán meghatja de azért nem rokon, hogy ugráljon örömében.

2012. dec. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én 7 hetes voltam, és mivel raktárosként dolgoztam (emelgetés), így mihamarább jeleznem kellett.

Egyszerűen bementem hozzá, és közöltem, h kisbabám lesz.

Reakciója rettentően emberi volt: meddig dolgozok még? :D

Kollégákkal pedig, akikkel jó viszonyban vagy, akkor akár kis csoportba összehívod őket. Akikkel pedig kevésbé, azok rövid időn belül megtudják a pletykák által :)

2012. dec. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én írtam egy kétpéldányos levelet.hány hetes vagyok,meddig tudok előreláthatólag dolgozni.miután elolvasta,aláírta.egyiket nálahagytam,másik nálam van.így a biztos.sajnos nálunk kénytelen voltam erre,mert nem a toleranciájáról és az egyenességéről híres a főnök.:s
2012. dec. 31. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!