Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt van annál...

Terhesség alatt van annál csodálatosabb érzés, mint mikor mozog a baba?

Figyelt kérdés
Ki mit szeret a legjobban?:)
2012. dec. 30. 19:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Nincs :D
2012. dec. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyszer volt egy nagyon jó élményem. sajnos kórházba kerültünk épp egy éve. szerencsére nem a babámmal volt baj, de aggódtam hogy neki is baja lehet. senki nem mondott semmit. alattunk lévő emeleten voltak újszülöttek és nagyon sírtak felhallatszott. borzalmas érzés volt mikor arra gondoltam hogy akár baj is lehet az enyémmel, épp akkor rátettem a hasamra a kezem és sírtam, de ő akkor odatolta valamijét mintha csak azt mondaná hogy anya ne aggódj minden okés lesz :). és szerencsére így is lett. ma már 9hónapos :)
2012. dec. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is ez volt a legjobb. Aztan a megszuletes :).
2012. dec. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
Van :) amikor egy átficergett éjszaka után végre abbahagyja :D
2012. dec. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem a legeslegjobb az elso megmozdulasa volt. 16 hetesen ereztem eloszor. Ereztem, mintha kapirgalna odabenn:D Epp dolgoztam, es mikor ereztem es abbahagyta, akkor egybol odatettem a kezem es magamban kerdeztem tole, hogy "ez te voltal kicsim?" erre meg egyszer kapirgalt:D Azok voltak a legjobb megmozdulasai, mikor az en keresemre mozdult meg. Keveset mozgott, ha egesz nap nem mozdult, kertem, hogy mozduljon meg es abba a pillanatba rugott egyet...nem tobbet, de mindig csak egyet kertem:D
2012. dec. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ez nekem is ismerős, utolsó:)
2012. dec. 30. 20:34
 7/10 anonim ***** válasza:
a védőnőnk mindig hallgatja a kicsi szívhangját,de mindig elment a "hallgatócska" elől,viszont egyszer nem:)olyan fura volt mert honnan tudta hogy most őt hallani akarják,szóval bent voltak a bratyók is a védőnőnél és akkor nem hogy nem ment el hanem szinte teljesen odanyomta magát hogy jó hangosan hallhassák a tesók,ők meg csak tátott szájjal figyeltek,azóta is mondják hogy néni,baba ott:)))na a másik meg a minden esti puszi a pocira,hisz 2 évesek a tesók honnan tudják hogy az neki jár??:))a szeretet annyira irányít;)
2012. dec. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Talán még az amikor az uh-n láthatom.
2012. dec. 31. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen ebben is igazad van utolsó:)
2012. dec. 31. 11:26
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem farfekvéses volt a kislányom és és az utolsó hónapban végig éreztem a kis fejét a bordám alatt, sokat simogattam. :) Nekem ez volt a legszebb élményem. (Azóta is szereti, ha simizem a kobakját.) :)
2012. dec. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!