Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A Tgyás-t szülés elött hány...

A Tgyás-t szülés elött hány nappal lehet megigényelni? És ha hamarabb igényeljük, akkor hamarabb is küldik majd, vagy ugyanúgy mintha szülés után igényeltük volna?

Figyelt kérdés
2009. aug. 25. 20:45
 1/1 anonim ***** válasza:

A tgyás 168 napra jár úgy, hogy abból 4 hétnek lehetőleg a szülés előttre kell, hogy essen. Itt pontosan megnézhetsz róla minden infót. ez a "leghitelesebb" oldal ilyen témában:

[link]


A szülés előtt 5 héttel már el lehet indítani az igénylést , legalább is én úgy szoktam kismamáknál, de az igényérvényesítés időpontja csak a szülés előtti 4. hét eleje lehet. Innentől elindul az elbírálás, aztán majd küldenek róla hiánypótlásra valamit vagy elfogadást és utalják, amikor kedvük van (-:


Egyébként én még csak 1-2 kismamának töltöttem ki úgy, hogy tényleg akkor szült volna, amikor elő volt írva.

De: lehet csak a szülés időpontjától is kérni.


E

2009. aug. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!