Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most 13hetes vagyok jelenleg...

Most 13hetes vagyok jelenleg táppénzen. Ápolóként dolgozom egy krónikus osztályon ahol idős ill. súlyos sokszor fertőző betegeink vannak. Meddig maradhatok így táppénzen?

Figyelt kérdés
2013. jan. 1. 09:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha az orvosod kiir, a szülésig.
2013. jan. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
9. héttől szülésig táppénzen voltam gond nélkül.A nőgyógyászod minden terhesgondozáson ad egy papírt,hogy veszélyeztetett vagy,azzal mész a háziorvoshoz kéthetente,aki kiadja a táppénzes papírodat.
2013. jan. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
végig én 5 hetes terhességem óta vagyok itthon tehát mikor megtudtam amúgy én intenziven dolgoztam
2013. jan. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Biztos vagyok benne, hogy egészen a végéig. És ha ilyen osztályon dolgozol, KELL IS. Még egészséges embernek is veszélyes, nemhogy egy kismamának, akinek most teljes mértékben igénybe van véve a szervezete.
2013. jan. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amennyi időt előtte ledolgoztál.
2013. jan. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én 5 hetesen jöttem el táppénzre,szintén ápolónő vagyok.

Végig táppénzen tartanak,teljesen a szülésig.


38+2 hkm

2013. jan. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!