Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aktus után mikor lehet érezni...

Aktus után mikor lehet érezni elöször a terhességi tüneteket?

Figyelt kérdés

8 hónapos a fiam, még szoptatom, még nem jött meg. Megszakítással védekeztünk. De hányingerem van, szúrkál a petefészkem, meg nagyon fáradt vagyok.

Mikor érdemes tesztet csinálnom? Ha terhes is vagyok, akkor várni fogjuk szeretettel.

Ha még nem jött meg, akkor honnan fogják számolni a terhességi kort? Ultrahang alapján? Köszönöm aki segít.

B.U.É.K


2013. jan. 1. 12:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Uh alapján számolják ilyenkor a terhességi kort. Ha van még egy kis türelmed, akkor várj 1-2 hetet és utána tezstelj. Ha nincs, akkor tesztelj most, lehet kimutatja. Nekem amikor megjelentek a tünetek (még nem késett) akkor már erős pozitív volt a teszt.
2013. jan. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. Tehát ha december közepén voltunk együtt, akkor lehetnek már ilyen tüneteim? Nem túl korai?

Van már három fiam:)

2013. jan. 1. 14:36
 3/6 anonim ***** válasza:

Simán.

Nálam úgy volt, hogy kb aug 11 körül fogant a baba, aug 24-én már volt 1-2 tünetem, de nem foglalkoztam vele, majd pár napra rá azt álmodtam, hogy pozitívat teszteltem. Hát muszáj volt igazából is megtennem :)

2013. jan. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Várok még egy hetet, és utána tesztelek:) Örülnénk ha pozi lenne, majd meglátjuk. Hátha összejött egy kicsilány:)
2013. jan. 1. 14:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor szurkolok!
2013. jan. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, aranyos vagy:) Majd megírom az eredményt!
2013. jan. 2. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!