Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2db-os x-epil terhességi...

2db-os x-epil terhességi teszt megbízható? Kedden reggel csináltam egyet, az halvány pozitív lett. Ma reggel a másikon semmi. Tüneteket érzek, a napokban nem várom a mensit. Vélemény?

Figyelt kérdés
2012. febr. 23. 08:37
 1/8 anonim ***** válasza:

én is ezt használtam de én csak 1 db-ot a másik még a dobozba van. Nekem is halvány csik volt.

Már 26 hetes vagyok :)

2012. febr. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel teszteltem én is, de csak egyet használtam fel.

Nekem késő délután erős pozi lett, de én már akkor majdnem 6 hetes voltam.

Én a helyedben 2-3 nap múlva reggel ismét tesztelnék, ha nem jön meg.

Szerintem még korai volt, lehet, hogy a második pisi nem volt elég koncentrált, hogy kimutassa.

Ha vannak tünetek, tuti van baba is!

25 hkm

2012. febr. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is azzal teszteltem, nemvártelőtt 3 nappal halvány pozit!

29 hetes vagyok!

Volt itthon egy drágább teszt is,azt a nemvárt napján csináltam meg full pozi lett!


Ja és az x-epilt délután 5-kor csináltam,mert akkor értünk haza nyaralásból!

2012. febr. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mindegyiket reggeliből csináltam...ezért nem értem, inkább erősödnie kellett volna a 2csíknak, nem eltűnni. Már régóta próbálkozunk, épp előtte voltam vérvételen, az biztos h. ovum volt valamikor 8-13 között. Azt olvasom mindenhol, hogy ha egyszer pozitív az nem igazán téved, de így mégiscsak fura. Kedden megyek pont dokihoz, de addig megőrülök :)
2012. febr. 23. 08:56
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Időn belül lett halvány pozi? 10 percen belül?

Mert tudod van ilyen száradási csík is, az 10 percen túl szokott néha látszani. De én inkább reménykedem, hogy a legközelebbid pozitív lesz.

2012. febr. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem tévedett. Mondjuk én türelmetlenül, de kivártam a nemvárt után 3 napot, és akkor tezteltem, az halvány pozi volt. Rá egy hétre meg a másikkal teszteltem, még mindig nem jött meg, csak annyira hihetetlen volt, nem mertük elhinni. Az már erős pozitív volt.

Most vagyunk 37 hetesek :) és már nagyon várjuk!

Szerintem nemvárt napján teztelj újra. Sok sikert!

2012. febr. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%
Szija nekem is ilyen volt nemvárt kimaradása után másnap megcsináltam dél után nem birtam várni mondom úgy is 2 van benne :D aztán halványan kimutatta és utánna másnap reggel meg csináltam a másikat az már sokkal erősebb lett! Szem ha már egyszer pozi lett a teszted másodszorra is annak kéne h legyen főleg ha nem jött meg sztem vegyél még 1 tesztet de akkor más félét vegyél ha nem bízol benne :)
2012. febr. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

nekem ezzel a 25.napomon már halvány + volt,és utána csak erősödött.


lehet h nem sikerült most,akkor van ez. ne keseredj el,legközelebb sikerülni fog. nekem is volt sajnos már ilyen,ez mindenkivel előfordul. nem sikerül a beágyazódás,ezért először pozitiv,pár napra rá már nem. meg fog jönni,picit jobban fog fájni,és lehet h rövidebb lesz,de azután minden rendben lesz!!!

2012. márc. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!