Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg igaz ha terhesség...

Tényleg igaz ha terhesség alatt sokat idegeskedem azt a későbbiekben a baba is megérzi?

Figyelt kérdés
s vajon ez látszani fog e rajta? volt már olyan akit a sok stressz előrébb hozta a szülést?

#terhes;stressz
2013. jan. 2. 07:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát én elég sokat stresszeltem, idegeskedtem. A munkám miatt a 20. hétig tiszta idegbeteg voltam. Anyuék válása is nagyon megviselt és a 26. hétben voltam amikor azzal hívtak az éjszaka közepén, hogy anyunak frontális autóbalesete volt, az autó totálkáros lett és elvitte a mentő, csak reggelre tudtuk meg, hogy jól van. De a kisfiam egy nagyon barátságos, sokat mosolygó baba, csak a fogzás kicsit megviseli szegényt.
2013. jan. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én nem hiszem, ez sok mindentől függ, gyerek szempontjából inkább genetika lehet a személyiség, illetve persze, hogy majd milyen család várja.

Én kórházaztam elég sokat, ijesztgettek, de csak nem akart megszületni. Végül sajnos programcsászár is lett ezért. Aztán még én vissza is kerültem pár hétre gyerekágy alatt az intenzívre. Ennek ellenére most egy (a bölcsis átlagunkhoz képest:) nyugis, kiegyensúlyozott 2 évesem van.

2013. jan. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát nézd.annyit mint én,sztem nem sokan idegeskedtek terhesség alatt.Volt előtte egy vetélésem,amiatt is nagyon féltettem a babám.25.héten elkezdett nyílni a méhszáj,feküdnöm kellett 5 hétig.Nekem,örökmozgónak,aki kb enni is futva szokott...nagyon sokat sírtam,idegeskedtem.Rémálom volt a terhességem.40.héten szültem,most 6 hónapos a kisfiam,és maga a megtestesült nyugalom.Mindenki azt veszi észre rajta először,hogy milyen kiegyensúlyozott,vidám,nyugodt baba,szóval nem hiszem van összefüggés a kettő között.
2013. jan. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én esetem igazolja ezt sajnos. Az egész terhességem egy gyomorideg volt. Testi-lelki gondok egyaránt nehezítették a helyzetemet. Folyamatosan úgy éreztem magam mint aki egy fontos vizsga előtt áll és nem készült fel rendesen. A lányom bár időre született, de az első 6 hónapot végig sírta, most 10 hónapos mosolygós baba, de a mai napig nem marad meg a fenekén egyetlen másodpercre sem, rettenrő izgága! Szerintem van összefüggés.
2013. jan. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!