Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32. terhességnél ez normális?

32. terhességnél ez normális?

Figyelt kérdés
32. terhességnél hajnalban enyhe görcs utána laza székletem volt, majd elmúlt, a sétától bekeményedik a hasam, és a hasam közepén függőleges teljes hosszban érzem. Ha megyek a lakásban is érzem a szeméremdomb környékén a függőleges feszülést. Ez normális?

2013. jan. 2. 16:43
 1/6 anonim ***** válasza:
én is ezt érzem 33 hete svagyok
2013. jan. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Felteszem nem a 32. terhességednél jársz, mert igencsak gyakorlott lennél akkor:D


HA 32 hetes vagy, akkor igen, ez lehet normális, de ha aggódsz, inkább nézesd meg magad a dokival:)

2013. jan. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
terhességi hétnél elnézést,hogy elírtam, de állandóan azt írta ki hogy túl sok a karakter, rövidítést sem fogadta el, köszi,hogy azért szóltál :)
2013. jan. 2. 16:49
 4/6 A kérdező kommentje:
jövőhéten hétfőn megyek dokihoz,ma véletlenül összefutottam vele,s mondtam neki......erre ő. mikor megyek hozzá....pihenek.....
2013. jan. 2. 16:50
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én ehhez hasonló dolgokat akkor kezdtem érezni, amikor a babám már teljesen befordult és a fejecskéje teljesen a kijárathoz nyomódott. Magnézium és pihenés. Most már nem pihenek annyit, mert már 36. hetet taposom. Könnyű és problémamentes babavárást és szülést. És persze BUÉK.
2013. jan. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:) neked is BUÉK;
2013. jan. 2. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!