Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6. hetes terhességnél szerinte...

6. hetes terhességnél szerintetek ez normalis?

Figyelt kérdés
Szerdán volt az első uh.-m 14 mm-es petezsákot látott a doktornő, benne egy pici pici fehér pöttyel,de meg 100%-ra nem mondott életjelet. Ez normalis?
2012. nov. 9. 10:39
1 2
 1/11 Mara Acoma ***** válasza:
Persze. Majd 7-8 hetesen már tutira hall szívhangot is:)) Gratula!
2012. nov. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen, normális. Nekem is csak a petezsák mérete volt a papíron és az, hogy embrió biztonsággal nem látható. Aztán két hét múlva már hallhattam a pici szívének dobogását :-)
2012. nov. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Huvelyi uh volt? Mert en is 6 hetesen voltam dokinal normalis uh csinalt es ott volt a petezsak minden ok-nak tunt csak meg szivhangot nem hallottak es kerdeztek oh,hogy huvelyi uh-n vizsgalnak meg mondom ok es hat ott volt a kis szivhang nagyon megnyugtato volt;) De ha meg nincs szivhang az sem baj siman raer 8 hetesen:) Gratula
2012. nov. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szia! Én 5. hetesen voltam uh.-on,és nekem akkor csak a petezsák látszódott szintén egy kis pöttyel ami nálam 1,3 mm volt,és nekem is az volt a papírra írva hogy 0,5 cm petezsák,embrió még nem különíthető el. Hétfőn kell mennem megint akkor leszek 6+3 hetes, remélem akkor már fog valami látszódni is.
2012. nov. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen hüvelyi uh volt. Rendben akkor megnyugodtam. 2Hét múlva megyek újra, remélem addigra már ott lesz. :-)
2012. nov. 9. 11:07
 6/11 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező hogy vagy egyébként, milyen tüneteid vannak?Utolsó vagyok egyébként,szintén 6 hetes kismama :-)
2012. nov. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szia, én 5 hetesen mentem el uh-ra, hogy megtudjam tényleg babát várok e, és csak egy kis fekete folt volt a képernyön, az orvos gratulált, és egy honap mulva megyek úra, ugyhogy ne aggodj, én még fehér pöttyöt se láttam benne...
2012. nov. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Iszonyat álmosság gyötőr, émelygek, olyan masnapos érzés a gyomrom! ja és hát a mellemről nem is beszélek, leszakad úgy fáj. :-)

De boldogsaggal tölt el ez az érzés.:-)

2012. nov. 9. 13:41
 9/11 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Teljesen normális ne izgulj! Én ma 5+4 hetes terhes vagyok, kedden készülök dokihoz aznap leszek pont 6 hetes, nagyon izgulok, közben én is boldog vagyok! Gratulálok neked és mindenkinek a babához!
2012. nov. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia! 9-es válaszoló vagyok! Azóta mi újság?Én mint írtam kedden voltam uh, pont hetesen 5,7 mm-es az embrió és már van szívhangja a petezsák pedig 15x14mm-es. Nagyon boldog vagyok, s remélem, hogy a továbbra is minden rendben lesz, mert nekem sajna már volt 3 vetélésem. Mindenkinek azt kívánom, hogy minden rendben legyen. Ma vagyok 6+4 hetes.
2012. nov. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!