Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Januarra varom a masodik...

Januarra varom a masodik babamat de mar nagyon kezd fajni a derekam ez mitol lehet? Nyilnak a csontjaim?

Figyelt kérdés
2009. aug. 26. 16:48
 1/5 anonim ***** válasza:

szia! Januárra.. az mit jelent, hogy most olyan 24 hét körül vagy?


a derékfájás szokványos jelenség várandósság alatt, sajnos ahogy telnek a hetek, sokaknál csak fokozódik, mivel egyre nagyobb súlyt kell megtartania.

érezhetsz lágyéktájéki, alhasi szúró húzó érzést is, ami pedig a méhszalagok nyúlásának a következménye.


kérdés, hogy érzel-e menstruáció szerű görcsöt? kis mértékben nem baj, ha sűrűn van, akkor azért ajánlatos megkeresni az orvosod! Magnéziumot azért szednék a helyedben! :)


pihengess, végezz esetleg kismama tornát, hogy átmozgasd a tested :)


ÉS ne félj! :)


Kellemes babavárást!


[link]

2009. aug. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

koszonom a valaszt:)

20 hetes vagyok multheten voltam UH.on akkor voltam19 hetes! akkor ez nem jelenti azt hogy konnyeben fogok szulni?

2009. aug. 26. 17:21
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is pont januárra vagyok kiírva. Nekem is nagyon fáj a derekam már hetek óta (bár nekem előtte is nagyon sok gond volt a derekammal, gerincemmel).Semmiképp nem azért fáj, mert nyílnak a csontjaid. Egyszerűen ez a terhesség egyik velejárója (ahogy előttem is írták). Nő a poci, áthelyeződik a testsúly, a gerincednek máshogy kell állnia, a hátizmoknak más a feladatuk. Ennyi!


Ami segíthet: 1.)úszás (ha nem vagy rá érzéken; dokival egyeztetve) 2.)szoptatós párna (vaterán már egészen elfogadható áron be lehet szerezni, bár újonnan is 5-6 E körül van. Sokáig tudod használni, mert a babát is tudod ezzel szoptatni és akkor sem terheled a gerincedet)


[link]


Itt meg tudod nézni, ha a bal oldalon kiválasztod : "mire jó a szopi párna?"-alul képekkel.

2009. aug. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
oh en mar azt hittem hogy azert mert nyilnak a csontjaim,es hogy konnyebben fogok szulni
2009. aug. 26. 23:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia!Szerintem az a kalcium hiányára utal,tapasztalatból:-)
2009. aug. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!