Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19 hetes kismama vagyok. A 18...

19 hetes kismama vagyok. A 18 hetes Uh-on a következő szerepelt:gyomortelődés jelenleg nem látható. A többi eredményem rendben volt. Mit jelent ez? Kell idegeskednem?

Figyelt kérdés
2008. máj. 30. 18:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodj meg, ha gond lenne, azt mondták volna. Véleményem szerint ez annyit jelenthet, hogy épp most nincs a baba gyomra telítődve. Ha gond lenne, akkor valószínűleg nem stimmelne a magzatvíz mennyisége.
2008. máj. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Semmi bajod, ne aggodj.
2008. máj. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem sem látszott a gyomortelítődés és a veseműködés sem, mert úgy helyezkedett el a kislánykám. A 20. héten visszahívtak controllra, és ott már mindent szépen megmutatott. Gondolom Téged is visszarendeltek. A hugom is így volt, de utána Neki is minden szépen látszott. Ne aggódj feleslegesen, nincs semmi baja a manócskádnak.
2008. máj. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!