Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7hetes vagyok. Már 3 éjjel is...

7hetes vagyok. Már 3 éjjel is felébredtem arra, hogy fáj a hasam. Valami nincs rendben van miért idegeskednem?

Figyelt kérdés
Többször is megfájdul a nap folyamán,egész az oldalamig, a petefészkeimnéol is, tehát mindenhol.Nem tart sokáig és ilyenkor mindig megsimogatom a hasim, aztán elmulik.
2008. szept. 28. 18:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyen menszi szerű fájdalmat érzel akkor az teljesen normális, mert nő a méhed és nyúlnak a méhszalagok!Ne idegeskedj!

30 hetes pocis

2008. szept. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
huh, akkor megnyugodtam. Már alig várom a holnapot. Ugyanis megyek dokihoz, eloszor fogom látni a babámat...
2008. szept. 28. 19:29
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne idegeskedj, ez ilyenkor teljesen normális. Pár hét múlva meg fog szűnni.

22 hetes kismama

2008. szept. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát úgy konkrétan babát még nem fogsz látni. Én csak egy kicsi maszatot láttam pulzálni az volt a szive és már volt szívhang is. Nagyon megnyugtató érzés lesz, majd meglátod. De akkor sincs baj ha még nics szívhang akkor megnézik egy kicsit később. Nem tudni mikor fogant pontosan és lehet eltérés a naptárhoz képest. Nekem a 12. hétig mindig 2 héttel kisebbnek látták, mint amennyi idős voltam a naptár szerint. Most már 16 hetes múltam és ekkorának is látszik. Sok sikert!
2008. szept. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!