Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik, Anyukák rossz...

Kismamik, Anyukák rossz vizelet miatt volt valakinek valami gondja a babájának?

Figyelt kérdés

folyamatosan ingadozik a vizeletem,hol tökéletes utána rossz de akkor nagy rossz fehérje,baktériumok stb... vannak benne félek ,hogy ilyen gyakran előjön valami gondot okoz a babánál délután megyek a háziorvosmoz a védőnő egyenlőre oda irányított...

Valakinél történt már probléma ilyen ingadozo vizelet miatt??



2013. jan. 4. 12:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a második terhességem egész végig arról szólt, hogy paráztam, mert folyamatosan tele volt a vizeletem nitrittel. Nem írt rá semmit sem doki. Aztán szülés után megszünt. Nem lett belőle probléma.
2013. jan. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is rendszeresen volt benne feherje es baci. Antibiotikumot szedtem tobbszor. Egeszseges kisfiam szuletett. Kovesd az utasitasokat szedd a gyogyszert es nem lesz gond.
2013. jan. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nekem is állandó problémám van a vizeletemmel,azt tanácsolták sokat igyak+áfonya teát iszok,de eddig nem vált be-antibiotikumot is szedtem már,volt amikor jobb volt de mindig találtak benne valami problémát.Te hányadik hétben vagy?Antibiotikumot kaptál rá?!

19 hetes 2 napos km

2013. jún. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!