Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetes vagyok. Mostanában...

30 hetes vagyok. Mostanában sok édességet eszem. Mivel pótolhatnám?

Figyelt kérdés

Gyümölcs már uncsi,mert rengeteget eszem.Zöldségevő nem igazán vagyok,igy önmagában.


Ti mennyi édességet esztek és miket egy nap?vagy egy héten?Mit gondoltok mi a reális mennyiség terhesen?



2013. jan. 4. 13:07
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha nagyon csokit akarsz,akkor még a müzli szeleteket tudnám neked ajánlani amivel tudnád helyettesíteni a csokit.Vagy marad a gyümi.

Én naponta,kétnaponta eszem 1-2 szelet csokit,de meg is van az eredménye,mert már 8 kilót híztam.


22+3 hkm

2013. jan. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Süss egy tepsinyi müzliszeletet és azt el tudod tenni későbbre is, és akármikor eheted, mert tudod hogy mi van benne. (nincs benne sok cukor)
2013. jan. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Bocsi nem olvastam az első választ. De egyre gondoltunk. :)

2.voltam

2013. jan. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Diákcsemege /pörkölt mogyoró mazsolával/, szotyi /ettől kicsit félek, mert a héja koszos/ és a többi olajosmag.

Én imádom a gesztenyepürét is.

2013. jan. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha én egy tepsi sütit sütök, az 1 nap alatt egyedül is megeszem. Csak úgy tudom magam szabályozni, hogy ami hízlal, azt haza se hozom:(

/4-es vagyok/ 23. hétre így is felszedtem 8 kilót

2013. jan. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én szinte nem is eszem édességet, mégis 10 kilót híztam már!

A cukrot steviával helyettesítem, amiben 0 kalória van, csokit nem eszem, csak gyümölcsöt és zöldséget helyette. Annyi a változás, hogy előtte gyakorlatilag koplaltam, helyette most 3-4szer eszem naponta, illetve eddig 0 kenyeret ettem, most pedig eszem mindenféle magvas kenyeret.

Szóval szerintem akármit lehet csinálni, alapvetően a genetika dönti el a hízást.


De kérdésedre válaszolva próbáld ki az aszalt gyümölcsöket, azok elég édesek és legalább jobb mint a csoki. Az aszalt datolya egyébként kifejezetten ajánlott terhesség alatt.

22hkm

2013. jan. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
de miért nem veszel cukormentes csokikat?????
2013. jan. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A diétás csoki is nagy átverés,persze,ehetik a cukorbetegek,ennyi jó van benne,de ha megnézitek a kalória tartalmát,ugyan annyi,mint egy cukros csokiban.Nekem mániám nézegetni a kalória tartalmat,és már volt,hogy összehasonlítottam.

Pl vegyünk egy táblás csokit.A cukrosban 560 kalória van,míg a diétásban 490.Hát nem sok különbség van. :/ Akkor hogyan is van ez??Szerintem attól is ugyan úgy lehet hízni,és akkor meg már nem mindegy,hogy az ember melyiket veszi meg?!Ráadásul a diétás csoki még valamivel drágább is.

2013. jan. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A cukormentes cuccok tele vannak édesítővel, ami terhesen erősen ellenjavalt, mert nagy részük mesterséges idegméreg.

Akkor inkább az a pár plusz kg.

2013. jan. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!