Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, Kistarcsai Flór...

Kismamák, Kistarcsai Flór Ferenc Kórházban Dr. Jurkó Zsuzsanna mennyit kér szülésért?

Figyelt kérdés
2013. jan. 4. 15:13
 1/8 anonim ***** válasza:
hát szerintem 80000-at biztos
2013. jan. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
most kérdeztem meg egyik ismerősömet aki nála szült vizsgálatoknál 5000 ezret a szülésnél 50000 ezret adott de ő nem mondja meg azt mondja amit akar
2013. jan. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. jan. 5. 10:00
 4/8 anonim válasza:
Néhány hónapja szültem nála. Nekem elmondta, hogy két kis gyereke van, ezért kevés szülést vállal (bébiszittert kell fogadnia), a kórházban csak a dolgozókat gondoz. Amúgy terhesgondozást a magánrendelőben végez. Előre tisztáztuk, hogy 100 000 Ft lesz a szülés, éjszaka bejött, végig ott volt. Meg voltam elégedve.
2013. jan. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Bocsánat, azt akartam írni, hogy: "a kórházban csak az ott dolgozókat gondozza."
2013. jan. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. jan. 8. 08:58
 7/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Mikor én szültem ő volt az ügyeletes.Nekünk az anyagi helyzetünk nem engedte, hogy bármit is adjunk a szülésért.

Bár így nem tudom, hogy látna el, ha újra ő lenne ügyeletben a második babánknál is.Furcsa dolog ez a hálapénz.

2013. jan. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
56%
Olvasgatom ezeket - és más - oldalakat, és valójában meg vagyok döbbenve már a kérdésen is. Mi az, hogy mennyit kér? Magánklinikán szültök? Mert egyébként semennyit sem kérhet(ne). Nem vagyok naiv, én is szültem, műtétem is volt, adtam is hálapénzt, de azért ilyen nyíltan nem mentek a dolgok annak idején. Most pedig már konkrétan megmondják az árat. Amikor visszér műtétem volt az Istenhegyi úti Klinikán, a műtétet elvállaló orvos kerek-perec megmondta, mennyit kér ő, és mennyit az altató orvos. Aztán amikor közöltem vele számlaigényemet (EP számla miatt), azonnal visszatáncolt. Akkor még nem tudtam, s csak utólag derült ki, hogy az bizony TB támogatott műtét volt. De azért pofátlanul pénzt akart lehúzni. Kérdem én egyébként, hogy mi a jó fenének fizetek TB-t? Nekem ki ad hálapénzt azért, hogy bemegyek egy-egy - sokszor túlzsúfolt, nehezen kezelhető - osztályba órát tartani? És nektek ki ad hálapénzt? Az orvos megkapja a fizetését, mint ahogyan én is. Ha pedig kevesli, nyithat persze magánpraxist is, ahol vagdalkozhat az árakkal. De hogy pénz kér azért, hogy állami kórházban, nem saját eszközzel és személyzettel levezet egy szülést...? Ideje lenne már keményen leállítani ezeket az orvosokat, ehhez viszont kormányzati akarat is kellene. Nyugat-Európában ez nem divat. És sok más sem.
2014. aug. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!