Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Május elején valaki szül...

Május elején valaki szül esetleg kistarcsán a flór ferenc kórházban? Hanyadik baba lesz? Kinél szültök? Szülésznőt fogadtok fel? és kit?

Figyelt kérdés
2012. dec. 29. 10:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Én januárban szültem ott, csak kicsit nosztalgiázok :)) Boldog babavárást!
2012. dec. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia. Én április 8.-ra vagyok kiírva, második baba. Az első kisfiú, 2 éves és most kislány lesz. Nekem Várkonyi a dokim, szülésznőm nincs, nem fogadok fel. 2 éve ügyeletes szülésznő volt, valami Erzsike, kicsit duci és idősebb, nem tudom pontosan a nevét, de nagyon rendes volt. Már alig várom a napot. Kíváncsi vagyok, hogy fiú után milyen lesz egy kislánnyal. A nevét illetően még nem döntöttünk mert nem tudunk megegyezni. Vagy Hanga, vagy Hanna, vagy Réka.
2012. dec. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

szia nekem már van 2 kislányom a nagyobb 7 éves lesz március 29 én ő zita zoé a kisebbik szeptemberbe lesz 5 éves ő hédi hanna

szeretnénk ha a 3 baba kisfiú lenne de nem kérdezzük meg majd meglátjuk ha kibújik mindegy csak egészséges legyen nekem szabó a dokim az első kettőnél is ő volt május 5 re vagyok kiírva

nekem tasnádiné erzsike volt a szülésznőm mivel falubeli te merre felé laksz ?

2012. dec. 29. 15:15
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocsi, csak az ünnepek bezavartak. Én Aszódi vagyok. Te?
2013. jan. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
szia én hévizgyörki vagyok van 2 kislányom a nagyobb zita zoé ő márciusba lesz 7 éves a kisebb hédi hanna ő szeptemberben lesz 5 éves
2013. jan. 5. 09:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!