Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Felfáztam, holnap megyek...

Felfáztam, holnap megyek dokihoz. Számíthatok valami antibiotikum mentes megoldásra?

Figyelt kérdés

13 hetes vagyok és sajna a vizeletem is véres. Felhívtam a kórházat, holnap fogadnak reggel sürgős esetként az ambulancián.

Máskor Monural port szoktam kapni, hatni is szokott, de annak papírjára is az van csak írva, hogy orvosi felügyelett mellett szedhető terhesen, így nem mertem azt sem meginni orvos megkérdezése nélkül (pedig egy éjjel hatni szokott)

Most olvastam a tőzegáfonyáról is. Ez mennyi idő alatt hat?

Tapasztalatokat várok...


2009. aug. 26. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Igyál minél többet!! Mást ne szedj be. Valószínűleg Augmentint vagy zinnatot fogsz kapni.
2009. aug. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem antibiotikumot fogsz kapni, kb az összesnek a tájékoztatójában az van hogy terhesség alatt mellőzni kell, ez a protokoll, terheseken ugyanis nem végeznek klinikai vizsgálatokat. Ez természetesen nem azt jelenti hogy árt a magzatnak, az orvosod mérlegelni fog, két rossz közül a kisebbiket kell választani. Ha napokig-hetekig gyulladás, vírus van a szervezetedben, az sokkal veszélyesebb a babára mint 5 szem antibiotikum! Meg kell szüntetni a betegséget a baba érdekben, nagyon sok terhes küzd olyan panaszokkal amelyik orvoslása antibiotikumot igényel, még egyről sem hallottam akinek baja lett volna az orvos által felírt gyógyszertől.
2009. aug. 27. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Sajna-nem sajna semmit nem írt. A vizeletemben nem találtak semmit, uh negatív, ezért hiába van baromi nagy fájdalmam, semmit nem írt...

Ha rosszabb, menjek vissza...

Vettem a patikában delphinium staphisagria 9 ch, 3X5 adagban próbálkozom vele.

2009. aug. 27. 17:11
 4/5 anonim ***** válasza:

ez érdekes, mikor nekem volt ilyen (nem terhesen), a doki kiakadt hogy hol voltam eddig, és ha már véres a vizelet, akkor lehet ráment a vesére is..

Én elmennék még egy dokihoz az tuti.

2009. aug. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Úgy néz ki, hat a homeos bogyó, de persze ha nem lesz jobb, megyek ügyeletre...

Szrintem sem komplett ez a doki teljesen...

2009. aug. 28. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!