Zavaros magzatvíz?

Figyelt kérdés

kivetítőn néztem az uh-t és a végén olyan volt a kép, mintha esne a hó. Pici szöszmöszök úszkáltak. Úgy meglepődtem, hogy nem kérdeztem semmit. Azt mondták uh alapján minden ok. A megjegyzés rovatba ennyit írtak: z

2d volt. Mi lehet ez?



2013. jan. 4. 16:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hány hetes vagy? Amúgy ha zavaros lenne a víz, már nem itt írogatnál, hanem a szülőszobában lennél, mert ha zavaros a víz azonnal indítanak (császároznak), ugyanis az már annak a jele, hogy a baba belekakil a vízbe, nem érzi jól odabent magát, nem táplálja már a méhlepény.
2013. jan. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
23. hét :(
2013. jan. 4. 17:02
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, ha valami baj lenne, szóltak volna.
2013. jan. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az elsővel egyetértek,ha zavaros lenne a víz,akkor az a baba kakija lenne,és az már azt jelentené,hogy nem kap oxigént,és ezért belekakil.

Az biztos,hogy a magzatmáz darabkái amit te láttál.Már nem is tudom,hogy hol olvastam,de a magzatvízbe bele kerül a babáról a magzatmáz darabkái,amit a magzatvízzel lenyel és ezt megemészti,és ez is hozzá járul a baba első kakijához, a mekóniumhoz.Nem kell megijedni,az orvosok tudják a dolgukat. :)


22+3 hkm

2013. jan. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem, hogy csak a szemem káprázott!
2013. jan. 4. 18:25
 6/8 A kérdező kommentje:
Ez mennyire számít normálisnak ilyen idősen?
2013. jan. 6. 09:48
 7/8 anonim ***** válasza:
Gondolom a monitor felbontása nem volt a legjobb.
2013. jan. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
68%

Ha nem vagy képzett szonográfus, vagy legalább valami szakember féle, aki ilyet is tanult, akkor felesleges parázni. Csak magaddal tolsz ki, ha minden hülyeségen felidegesíted magad. AKik az uh-t készítik, hozzáértő szakemberek. NYilván sokkal jobban tisztában vannak azzal, hogy mi a normális, és mi nem. Az, hogy te valami szöszmöszt láttál, SEMMIT nem jelent.


Ne csináld ezt magaddal, nem szabad minden butaságon ennyit stresszelni.

2013. jan. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!