Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugye nincs baj a babámmal?...

Ugye nincs baj a babámmal? 38+5 hkm

Figyelt kérdés

24 hetes terhes voltam, mikor eloszor ereztem csuklani. Azota napi 1x minimum csuklott, de inkabb tobbszor. Es minden nap, sosem volt olyan, hogy kimaradt volna egy nap.

Most viszont 2 napja nem csuklik. Skat jóslózom, mocorog egész nap megállás nélkül, de csuklani nem csuklik. Aggódom emiatt.

Szerdán voltam dokinál, csinalt ctg-t, rendben volt. Arra gondoltam, hogy amiatt nem csuklik, hogy a magzatviz mar nem tiszta es ezert mocorog olyan sokat, mert nem erzi mar jol magat. Ugye nem?!

:( remelem nem igy van. Elso baba. Mit gondoltok?



2012. dec. 14. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Baromságokon agyalsz. Semmi baja :)
2012. dec. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Nincs semmi baja :) Hát mozog.
2012. dec. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%
A csuklás gyakorlás a lélegzésre. Ha már nem csuklik, akkor felkészült arra, hogy majd lélegezzen. Ha mocorog, akkor semmi baja, ne aggódj:D
2012. dec. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)

Csak már annyra várom, hogy kibújjon, hogy minden szokatlan dolog megijeszt:))

De mar nincs sok hátra és végre láthatom!:)))

2012. dec. 15. 06:45
 5/5 anonim ***** válasza:

erre én is gondoltam,de végig tiszta volt a víz

minden rendben nyugi

2012. dec. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!