Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha az anyukának vannak/voltak...

Ha az anyukának vannak/voltak ikrei, akkor a lányának mennyi esélye van az iker terhességre?

Figyelt kérdés

2013. jan. 5. 17:29
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
Nagyobb, mint annak, akinek az anyukájának nem voltak ikrei.
2013. jan. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
23%
Én úgy tudom, vagyis hallottam, h másodágon öröklődik, tehát ha pl a mamádnak voltak ikrei, akkor nagy eséllyel neked is lehet. Nálunk pl anyukámnak ugyan nem ,de húgának kétszer is ikrei születtek természetes úton fogantak, férjem tesójánál is vannak ikrek!Nemtudom mekkora esélyünk van ikrekre, de hát nemtudom...biztos tartanák a dologtól :D
2013. jan. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
28%
Én úgy tudom, hogy általában egy generáció kimarad, tehát az unokának lesz nagyobb esélye.
2013. jan. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Attól függ egy- vagy kétpetéjűek az ikrek.
2013. jan. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
20%
Nekem anyukámnak voltak ikrei sajnos szülésnél meghaltak, de nálam nem, majd az én lányaim valamelyikénél lehet, mert egy generáció kimarad mindig!
2013. jan. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%
Nem igaz, hogy MINDIG kimarad egy generáció. Azon kívül a kétpetéjű ikreknél öröklődik a hajlam anyai ágon.
2013. jan. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyobb az esély annál,akinek anyai ágon vannak ikrek mint akinek nem.
2013. jan. 6. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!