Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tágulási vérzés? Kinél volt...

Tágulási vérzés? Kinél volt ilyen? Vajon lassan szülök?

Figyelt kérdés

Az előbb pisilés után a WC-papíron láttam pár csepp vért, tényleg nagyon minimális. Gondoltam, hogy amiatt is lehet, hogy sokat járok pisilni, és már kidörzsöltem magamat, de megnéztem tükörrel, semmit nem láttam. (vért sem már sehol)Az utóbbi napokban sokat keményedik, görcsölget a hasam, gondolom nyílik a méhszájam. Ha emiatt volt a kis vércsepp, akkor szerintetek lassan szülök?

37+2 kismama


2013. jan. 5. 18:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehet a tágulástól. Nekem a szülőszobán volt ilyen, mikor megvizsgáltak, bár én azt "tágításos vérzésnek" hívom:-))
2013. jan. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem betöltött 39. héten szerdai nap reggelén volt ugyan ez-vércseppek a wc. papíron + jósló fájások. A doki behívott, megvizsgált +ctg. Azt mondta, tágulásos vérzés(szűk 1 ujjnyi külső, teljesen zárt belső méhszáj), hozzátette, hogy ebből bármi lehet, akár ma is, akár csak a jövő héten, így hazaengedett. Másnap hajnali egykor elöntött a magzatvíz, délután fél 5- re született meg a kisfiam hüvelyi úton.

Könnyű és gyors szülést kívánok!

2013. jan. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Már a kórházban voltam túlhordás miatt, amikor beindult a szülés. A vajúdás 11. órájában kezdtem vérezni, na de akkor nem kis vércsepp volt, hanem eláztam teljesen. Ezután kísértek a szülőszobára.
2013. jan. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azóta semmi nem volt, de ha bármi lesz, bemegyek a kórházba. Hétfőn úgyis mennem kell, majd meglátjuk, mit mondanak (ha addig nem szülök) :)
2013. jan. 5. 21:10
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet kedves kérdező??, Én is épp hasonló kérdést tettem fel ma (38+3) ugyan így vagyok mint te, kíváncsi vagyok, neked hogy folytatódott a dolog!? :)
2013. jan. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Semmi nem történt eddig végülis :) Szerintem csak amiatt volt véres a papír picit, mert sokat járok pisilni, és kidörzsöltem már magamat. Még egyben vagyunk :)

Te viszont lehet, hogy hamarosan szülsz akkor, könnyű szülést kívánok :) Majd írj, hogy mi a helyzet veletek! :)

2013. jan. 7. 15:40
 7/8 anonim ***** válasza:

Megint én vagyok :) Szóval ma voltam NST-n, és mondtam dokinak a vérezgetést, kapott az alkalmon, és megvizsgált, hátha tud jó hírrel szolgálni ! De nem igazán ájultam el az eredménytől :) nem mondta, hogy rögtön megszülök :D :D Annyit csak, hogy lent van a baba buksija, és hogy felpuhult a méhszáj, kezd kinyílni,,ezért a vérzés... de egyenlőre ennyi...

Szóval ezek az én híreim,,, kicsit csalódott vagyok, de legalább többet tudok mint eddig :)

2013. jan. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Na ez azért nem rossz hír! :) Ha kezd nyílni a méhszáj, már lehet, hogy a napokban babázol majd! :) Nekem csak keményedések és menszi előttihez hasonló görcsök vannak, más még nem jelentkezett :) Majd ha van kedved írj továbbra is, hogy mi újság :)
2013. jan. 8. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!