Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4nap keses utan reggel elkezte...

4nap keses utan reggel elkeztem verezni. Nagyon felek, lehet meg babaam?

Figyelt kérdés
Ma reggel elkezdtem verezni nem olyan nagyon sok mennyiseg de ver es a wc papiron ilyen sargas barnas ver is volt meg persze piros is... szerintetek??? lehet beagyazodas??az meddig tart,mennyire eros?? Nagyon elkeseredtem :-(:-(

2012. dec. 29. 09:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát, ha ez olyan, mint a menstruációd szokott lenni, akkor vsz. ebben a hónapban nincs baba. Azért csak figyeld tovább a vérzésedet, hogy alakul. Ha folytatódik, akkor egyszerűen megjött, ez van. Ha nem, akkor tesztelj egyet. Baba esetén mindenképp menj orvoshoz, még ha nem is lát ilyenkor sok mindent, mert a vérzésekkel vigyázni kell.

A beágyazódásos vérzés állítólag csak pár csepp (nekem nem volt semennyi a gyerekeknél).

2012. dec. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az is lehet baba volt a dologban és nem tudott megmaradni. Nem tudhatni így h mitől van. De igaza van az elsőnek. Ha olyan mint a menzid akkor már ott nem hiszem h maradna baba. Vagy nem jött össze vagy az van amit én írtam. Figyeld mennyi jön meg milyen állagú. Ha sokkal kevesebb mint szokott akkor még lehet baba. De beágyazódásnál nincs ennyi szerintem. Nekem se volt végképp. Drukkolok h összejöjjön.
2012. dec. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sajnos eleg sok :-(:-(
2012. dec. 29. 13:56
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem nem vagy terhes, csak késett a menstruációd
2012. dec. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!