Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes vagyok, milyen fájdalma...

Terhes vagyok, milyen fájdalmasak lesznek a vizsgálatok, mire számíthatok? Akinek van tapasztalata írjon!

Figyelt kérdés

2013. jan. 5. 19:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A vizsgálatok nem lesznek fájdalmasak, de a szülés annál inkább (ha császár, akkor meg utána).
2013. jan. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
6%
Kb annyira, mint előtte. Az utolsó vizsgálatoknál meg számíts arra, hogy úgy megnyom az orvos, hogy pár órán belül megszülsz. Ez bevett gyakorlat, mert azt hiszik, ezzel jót tesznek.
2013. jan. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igen, eléggé félek a szüléstől, de mindennél jobban szerettük volna a babát!
2013. jan. 5. 19:31
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha megfelelő orvosod van, akkor nem fáj semmi, és nem nyomkod sehová.

Legalábbis engem nem "bántottak". Hármat szültem már.

2013. jan. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Terhesség alatt nem lesznek semilyen fájdalmas vizsgálatok!

5gyermekes anyuka.

2013. jan. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, nekem nem terhesen egy sima nőgyógyászati vizsgálat is fáj. volt, hogy könnyezve jöttem ki. Fogalmam sincs, terhesen fájni fog-e.
2013. jan. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Amikor nem voltam még terhes, nekem egyáltalán nem fájt, pedig azt mondták, kellemetlen a rákszűrés, de semmit sem éreztem !
2013. jan. 5. 19:48
 8/12 anonim ***** válasza:
Terhesség alatt nem fájnak a vizsgálatok. Uh egyáltalán nem, a vérvétel a szokásos (gondolom voltál már), méhszáj érték nézése sem fáj.
2013. jan. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
És a magzatvíz vizsgálat?
2013. jan. 6. 15:05
 10/12 anonim ***** válasza:
Az nincs mindenkinek. Vagy neked szükséged lesz rá?
2013. jan. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!