Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülés után hogyan és milyen...

Szülés után hogyan és milyen gyorsan lehet a legkorábban teherbe esni?

Figyelt kérdés

2013. jan. 6. 12:14
 1/8 anonim ***** válasza:
73%

Hát akár egyből utána. De a 6 hetet azért érdemes kivárni. A lányom 16 hónapos volt, mikor megfogant a fiam(spirál mellett) és a doki arra is ráncolta a szemöldökét. Szerinte a 1,5 évnek mindenképp elkellett volna telnie a két terhesség közt. De ugye mivel nem tervezett baba volt, nem tudtam mit tenni:)


Mért akarsz ilyen hamar babát? Mikor szültél?

2013. jan. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Ha császár volt szerintem érdemes várni 1 évet a heg miatt !Ha nem ,akkor 6 hét után simán lehet, sok ismerősöm gyerekei között van csak 1 év.
2013. jan. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

szenteste előtt vasárnap született meg a kislányom.

a barátommal már a terhességem alatt is gondolkodtunk azon, hogy jó lenne ha minél korábban jönne a tesó, de várni akartunk, hogy mennyire visel meg a szülés. és szerencsére nagyon gyorsan túl voltam rajta, úgyhogy szeretnénk minél előbb a tesót.

2013. jan. 6. 13:25
 4/8 anonim ***** válasza:
a leghamarabb akkor van esélyed ha természetesen szültél és nem szoptatsz. Így állnak vissza a hormonok leghamarabb abba az állapotba hogy teherbe lehessen esni, persze kivételek vannak, mert van aki szoptatás mellett is tök hamar terhes lesz, de nem ez a gyakoribb.
2013. jan. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ismerek egy anyukát aki a 6 hét letellte után máris terhes lett. Szóval még 1 év sem lett a 2 gyerek között.
2013. jan. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem az unokatestvérem két inszeminációval "készült" gyerek után, szülés után 6 héttel lett terhes spontán a 3. gyerekkel.... a természet kifürkészhetetlen....
2013. jan. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Van egy ismerôsöm, akinek a 2 lánya közt 11 hónap van, azaz szülés után 2 hónappal esett újra teherbe és még szoptatott.
2013. jan. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kisfiam 8 hónapos, 10hetes vagyok:) Szoptatok én is.

3 fiú anyukája

2013. jan. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!