Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha második és faros, tuti...

Ha második és faros, tuti sima szülés lesz?

Figyelt kérdés

Első gyermekem a 20.héttől fogva fejvégű volt, simán meg is szültem. Bár vágtak, de össze vissza repedtem is közben, még a méhszájam is. Ennek a jelen terhességnél is van hátránya.

Most medencevégű a kisfiam, és a doki csak annyit mondott, hogy meglátjuk befordul-e.

Mivel ő nem a mi kórházunkban dolgozik, nem is tud nyilatkozni arról, hogy sima vagy császáros szülést vezetnek le medencevégű babáknál.

Ne azt írjátok, hogy még befordulhat. Tapasztalatokra lennék kivéncsi, hogy faros babánál milyen komplikáció alakulhat ki sima szülés közben.


2009. aug. 27. 13:07
 1/3 anonim ***** válasza:

olyan dokihoz jársz, akinél nem is szülhetsz? Miért jársz hozzá?

Szerintem faros természetes szülést nem sok doki mer bevállalni, császárgyanús az ügy:)

javaslom keress egy olyan dokit akinél szülhetsz is, vele meg tudod beszélni ezt a dolgot!

2009. aug. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Kedves válaszoló!


A mi kórházunkban nincs szülészorvos választás... Az ügyeletesnél kell szülni.

2009. aug. 28. 06:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Az gáz!!!Nekem fontos a választás lehetősége.Melyik kórház ez?
2009. aug. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!