Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha lassan rendszeresen keménye...

Ha lassan rendszeresen keményedéseim vannak, az jelentheti, h lassan menni kell szülni?

Figyelt kérdés
Átlagosan 6-8 és 10-15-20 percenként jönnek. Görcsök nincsenek, csak eszméletlen keményedés. 38 hetes vagyok.
2009. ápr. 15. 22:26
 1/1 anonim válasza:
szia. Nekem a lányommal (igaz, hogy 14 éve volt, de azért jól emlékszem...) 12 órán keresztül tartottak a 1O perces fájások. 12 óra múltán csak bementem a kórházba, bár ne mentem volna, mert ott az ijedtségtől abbamaradtak. Oxitocint nyomtak belém perfúzión, és a doki kézzel tágított, szóval, nem kívánom neked...azt javaslom, hogy, hacsak nem laksz nagyon messze a kórháztól, és főleg ha lehetőséged van saját autón bemenni-bevitetni magad ahogy érzed hogy tényleg itt az ideje, akkor ne siesd el. Ha viszont lerövidülnek a fájások-keményedések közti periódusok, akkor futás! mert nekem se fájt, csak keményedett. Szóval a szülés beindulása nem feltétlenül jár fájdalom, az csak a filmekben van, hogy megáll a kismama az utcán és egyből ordít, úgy fáj...
2009. ápr. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!