Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha pár napon keresztül hánying...

Ha pár napon keresztül hányingerem volt és most csak 1-2 órára üti fel a fejét a rosszullét és az undor, az bajt jelent?

Figyelt kérdés
7 hetesen kezdodott,szinte pontosan ahogy beleptem ebbe a hetbe.Hihetetlen undor es hanyinger/hanyas volt majdnem egesznap.Most par napja egesz jol vagyok,csak a mellfajdalom es a gyakori pisiles es a szalagok huzodasa es faradtsag maradt,es neha faj a fejem.Nagyon ritkan van hanyingerem egy nap. Ez bajt jelent?Vagy majd vissza fog terni a rosszullet?
2013. jan. 6. 16:01
 1/2 A kérdező kommentje:
Most leptem be a 8.hetbe.
2013. jan. 6. 16:02
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem jelent különösebb bajt. Mindenkinél máshogy jelentkeznek a tünetek. Örülj neki hogy nem hánysz sokat. Én rengeteget hánytam a 7. héttől egésszen a 15. hétig. Volt amikor napont 3x is. NEm kívánom senkinek. Ezek teljesen normális tünetek, én kedden töltöm a 20 hetet és egyes szagokra meg még lépcsőzés után is hányingerem tud lenni. NE aggódj majd enyhülnek a tüetek.
2013. jan. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!