Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez normális 6hetesen?

Ez normális 6hetesen?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Első terhességem,tehát szeretném megkérdezni,hogy normális-e,hogy 6hetesen nem érzem magam terhesnek egyáltalán. Nincsenek olyan tünetek,hogy szagundor,vagy reggeli rosszullét,vagy nagy étvágyam. Igazából,csak a mindjártmegjön érzésem volt úgy két héttel ezelőtt,mega melleim fájnak időnként,de akkor eléggé. Dokihoz,csak jövőhétre kaptam időpontot,viszont akkor már ha jól számolom 7hetes leszek. Igazából nem érzem úgy,hogy baj lenne,csak érdekel,hogy másnak mikor jelentkeztek a tünetek? Illetve mindenkinek jelentkeznek,vagy vannak szerencsések akik nem nagyon éreznek ebből semmit? :) Köszike a válszokat!

2013. jan. 1. 23:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Semmi tûnetem nem volt szerencsére, úgyhogy normàlis. 2,5 èves már a lànyom.
2013. jan. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Értelek,köszönöm :)
2013. jan. 1. 23:42
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem semmi tünetem nem volt. De tényleg semmi. A 2. trimeszterben volt nagyon ritkán, hogy megszédültem és ennyi :) Az meg, hogy nem érzed magad terhesnek, többször is lesz ilyen kb. a 20. hétig. Teljesen normális érzés, ne aggódj :) Sokaknál van ilyen. Örülj neki! :)
2013. jan. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Pont ezek a tüneteim voltak. + én még puffadtam.
2013. jan. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Hogy fájnak a melleid?
2013. jan. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

En ma toltottem az ot hetet, de ugyanugy semmi tunet. Nekem is pont az jutott eszembe, hogy nem erzem meg magam terhesnek. Meg a mellem se faj, csak nekem is neha belasajdul, meg esetleg annyi hogy a bimbim erzekenyebb de az is mondjuk csak erosebb nyomasra. Nekem mondjuk a lanyommal se volt semmi tunetem, es megis 2 eves :) Semmi gond nem lesz, en 2 het mulva megyek dokihoz, szinten 7 hetesen, csak gyozzem kivarni :)

Boldog babavarast mindannyionknak :) !!

2013. jan. 2. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én kb 6 hetesen mentem orvoshoz, nem volt semmi tünetem. 8 hetesen hánytam először, azóta 7-8-szor. 11 hetesen érzem, hogy kezd kivonulni a rosszullét a napjaimból. :)
2013. jan. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem is kb. 6 hetesen kezdődtek. :) Folyamatos hányinger, álmosság, orrvérzés, mellfájdalom, stb... És most a 13. héten járok, kezdenek enyhülni. Ha nem lesz tüneted, örülj neki. :) Én kezdtem a pokolba kívánni a folyamatos hányingert meg émelygést, pedig tudom, hogy ennél van sokkal rosszabb és az ember a babája miatt amúgy is bármire képes lenne...de akkor is utáltam már. :) Ha neked nem jelentkeznek, akkor szerintem sokan fognak irigykedni rád és élvezd minden pillanatát. :)
2013. jan. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszike a válaszokat :) az egyikőtök kérdezte hogyan fáj a mellem. Nos,reggel mikor felkelek úgy érzem le akar szakadni a helyéről,és a bimbók nagyon érzékenyek.kb ennyi,más semmi. Remélem jövőhéten már lesz szívhang :)))
2013. jan. 2. 12:57
 10/13 A kérdező kommentje:
Nos hát.. elhamarkodtam a dolgot. Tegnap előtt óta,durva szagundorom van,és folyamatos hányingerem. :(
2013. jan. 7. 18:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!