Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek mi ez? Lehetek...

Szerintetek mi ez? Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
A párommal egy hónapja nem védekezünk. A melleimen azóta picit sötétebbek, és mirigyesek, de nem fájnak.2 napig menstruáltam a szokottabnál erősebben, aztán csak foltok voltak a napokban.

2013. jan. 6. 20:01
 1/7 anonim ***** válasza:
45%

Szia! Lehetsz terhes, de a teszt fog biztosat mutatni!


5 hónapos kislány anyukája

2013. jan. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretném,de olyan gyakori tüneteim nincsenek,amikből tudnák következtetni.A mensesem 29 napra rá jött meg,ahogy mindig,pontos volt.Előtte 2 héttel és azóta is pici szúrkálások vannak az alhasamban,a bal felén,igaz,nem állandóan,de érzem.Vagy nagy éhségérzetem van,vagy nagyon megteltnek érzem magam.Menses előtt bcsináltam tesztet negatív lett,és egyet amikor alábbhagyott a menses,az is negatív lett.Ha esetleg méhen kívülim lenne,akkor már jelezte volna?Attól nagyon tartok.
2013. jan. 6. 21:37
 3/7 anonim ***** válasza:
Most, hogy leírtad a részleteket, lehet, hogy mégsem vársz babát, és azért érzed úgy, hogy elteltél, mert késik és nem volt meg rendesen a menzeszed.. Két negatív teszt mellett nem hinném, hogy terhes vagy. Lehet, hogy valami hormonprobléma áll a dolog mögött. Azóta csináltál újabb tesztet?
2013. jan. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Eddig mindkét tesztem délutáni volt és negatív.Hallottam már olyat,hogy valakinek több negatív mellett ott volt a baba :) de én már nemis merem beleélni magamat.A hasam fel van puffadva eléggé,székrekedésem viszont nincs.Esetleg ha mégsem sikerülne még,tudnátok valamilyen gyógyteákat,vagy vitaminokat ajánlani,amitől nagyobb esély lenne rá? esetleg az Elevitnek nincs olyan hatása? egy hónapja szedem..van valamilyen tapasztalatotok?
2013. jan. 8. 19:14
 5/7 A kérdező kommentje:
ja,csináltam tesztet és negatív ez is :( :O
2013. jan. 8. 19:16
 6/7 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok. Ne aggódj, ha most nem is, de hamarosan össze fog jönni a baba :)! Amúgy mi újság azóta? Sajnos abban nem tudok segíteni, hogy mivel lehet növelni a teherbeesés esélyét. Mindig legyetek együtt peteéréskor. Majd, ha összejött a baba, mindenképpen írd meg :)! Drukkolok! Nekem már van egy 5 hónapos szépséges kislányom :)!
2013. jan. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszönöm,nagyon kedves vagy :) gratulálok a kislányodhoz,biztosan nagy öröm az életedben:))

azóta voltam orvosnál,nem vagyok terhes még,de azt mondta,hőmérőzzek,utánajártam,iszom cickafarkfű teát ami növeli az ösztrogént,és így könnyebben megrepeszti a tüszőt,ha esetleg gond volna vele.hát nem adjuk fel,az biztos,mert úgy érzem,egy baba hiányzik az életembe,akit mindennél jobban akarok szeretni:) mindenképpen szólok,ha sikerült ! :)

2013. jan. 13. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!