Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8mm-es petezsák, magzat még...

8mm-es petezsák, magzat még sehol. Hány hetes terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Szerdán voltam orvosnál amikor 5-6mm volt a petezsák ma 8mm. Azt mondta az orvos nagyon korai a terhességem (4-5hetes)1 hét múlva menjek vissza. November 20. volt utoljára a menstruációm, átlagosan 35 naposak a ciklusaim. Akkor hány hetes vagyok ha már dec. 23-án halvány pozitívat mutatott a teszt? Mert ha az utolsó menzesztől számolom akkor már 6 hetes vagyok.
2013. jan. 4. 11:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

tényleg olyan 5 hetesnek felel meg...de annak is a legeleje!

biztos később fogant a baba!!

2013. jan. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szia tényleg nem lehetsz 6 hetes..6 hetesen 18 mm volt a pzsák.Benne élő embrió és vert a kicsi szive...

Biztos fiatalabb a terhességet később fogant mint félidő... [link]

5 hetesnek irja a mensid szerint.

2013. jan. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
mult hét csütörtök voltam 5hetes és 5mm volt most tegnap 6 hetesen 20mm volt
2013. jan. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem 5 hetesen volt 18,5mm a petezsák. Szóval igaza van a dokinak, 4-5 hetes lehetsz.
2013. jan. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Akkor ne aggódjak hogy túl kicsi a petezsák mérete, és még nem látott magzatot sem?
2013. jan. 4. 11:59
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekem amikor utolsó mensi szerint 5 hét 6 napos voltam, akkor volt 8 mm a petezsák. 1 hét múlva 5mm-es embrió, szívhang még sehol, újabb 1 hét múlva 11 mm-es embrió szívhanggal. Tegnap már 11 hetes volt és 4,5 cm.

Egyébként ha szerdán volt 5-6 mm a petezsák és ma már 8 mm, az tökéletes, mert naponta 1 mm-t kéne nőnie. :)

2013. jan. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem is, kb. az 5. héten járhatsz, annak is az első felében. Nekem 6 hetesen és 2 naposan 7mm-es embriót láttak, életjelenséget nem, 18 mm-es petezsákkal. Tegnap, 7 hetesen, 1 naposan 14 mm-es a picike, életjelenséggel.

Szerintem, nem kell aggódnod, mert lehet, hogy késői volt a megtermékenyülés. A sperma egy hétig is életképes lehet! Szóval az 5 hét tökéletesen belefér. :) Jövő héten jó eséllyel akár már láthatod a picit!

2013. jan. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Megnyugodtam, remélem jövő héten már megmutatja magát a kincsem! :)
2013. jan. 4. 15:03
 9/12 anonim ***** válasza:
Mivel a ciklusod 35 napos és nem 28, ezért egy hetet le kell vonnod a mensi szerint számolt korból. Tehát nem 6, hanem 5 hetes vagy. Ilyenkor pedig normális, ha még csak petezsák van.
2013. jan. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 kabymaci ***** válasza:

Sziasztok.én is hasonló cipőbe járok. november 15.én volt a mensim első napja szóval 7 hetesnek kellene lennem de 5 hetes vagyok 11mm a petezsák de még nem látott a doki semmit benne.hasi Uh csinált.

elvagyok keseredve 2 hét múlva kell vissza mennem.szerintetek van remény?

2013. jan. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!